Kolczyki z bursztynu - a więc, biżuteria na każdziutką okazję, chociaż nie na każdziutką kieszonkę

Bursztyn to rodzaj kamienia, który istnieje od zarania dziejów. Jest to rodzaj wyschniętej żywicy, którą to z pewnością często będąc dzieckiem widziałeś nie tylko na jarmarkach z biżuterią, ale i na stoiskach, w których były "nietypowe" przedmioty, w których to nie posiadając problemiku wypatrzyliśmy kawałeczki przepięknej skałki, a wewnątrz niego "utopionego" owada albo nawet jakieś malutkie zwierzątko, które przeciwko pozorom może mieć dziesiątki, setki, tysiące, a nawet miliony i miliardy lat.
buty
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com


kobieta
Autor: Calvin Smith
Źródło: http://www.flickr.com


Bursztyn to jednak dla wielu z nas w obecnej chwili biżuteria oraz to dokładnie na niej - a jeszcze konkretniej na jej "dousznej" wersji - się dzisiaj skupimy...


Jeżeli jeszcze się nie zorientowałeś, to już objaśniamy, że nasz dzisiejszy temat będzie poświęcony kolczykom, z elementami bursztynu. Tego typu kolczyki - pełna oferta kolczyków z cyrkoniami - z bursztynu, jest to piękna ozdóbka, którą to jak prosto się zorientować noszą głównie kobiety, chociaż jak wiadomo, istnieją przeróżni persony, z tego powodu i niektórzy chłopacy noszę ten rodzaj "błyskotek", ale dla nich jednak biżuteria wraz z bursztynem głównie koncentruje się na bransoletkach. Wracając jednakże do tematu, kolczyki (https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci_Kolczyki-466.html) z bursztynu bywają doskonałe właściwie na każdziutkiego typu okazję - wspaniale jest jednak pamiętać, iż tego typu przedmioty wcale nie bywają taniutkie.
Za małe kolczyki rodzaju wkrętki, zazwyczaj zapłacimy od obszaru 50 złotych i wyżej, a zauważmy, że bywa to Naprawdę malutki kawałeczek bursztynu, najbardziej często osadzony w maleńkim kawałku sreberka. Im większy kawałek (i im mocniej "czyściutki"), tym mamy możliwość być pewni, iż zapłacimy za niego bardziej dużo, nawet parę tysiaków.