Klasyczne dodatki takie jak np. buty jako odpowiedni składnik przy tworzeniu oryginalnego stroju.

Styl miejski to złączenie specyficznej swobody z modnymi i przyciągającymi oczy dodatkami. Dzięki niemu można ubierać się na luzie i w sposób wygodny, a równolegle nasze stylizacje zostają atrakcyjne. Obuwie jest znaczącym fragmentem stylu miejskiego. Mogą ustanawiać klasyczną cząstkę naszego look’u albo wprost przeciwnie, być owym ekstrawaganckim akcentem. Jak to mówią klasyka broni się sama. Typowe czółenka na niezbyt wysokim obcasie, balerinki, modne rzymianki… wszystkie owe typowe alternatywy pozwolą wygodnie spędzić na mieście nawet calutki dzień.

modna sukienka

Autor: Camile Aldriene Banez
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyka to znakomity wybór, który kobiety cenią zwłaszcza w czasie ciepłych dni, gdy nie mamy ochoty ponadto obciążać swych nóg. Popularnością cieszą się również koturny, które pozwalają połączyć fajny zabieg optycznego wydłużenia nóg z wygodą dreptania. Na zatłoczonych chodnikach wielkich miast często zobaczymy również tenisówki, i również niespotykane wariacje czyli połączenie tenisówek i obuwia na koturnach, czy też tenisówek z balerinkami. Chcąc zrobić z butów swobodny i klasyczny element stylizacji, stawiajmy na stonowane kolory i nierzucające się zbytnio w oczy wzory, jakie ozdobią wszelką odzież. Jeśli chcemy ubrać klasyczne, czarne legginsy i prosty, grafitowy T-shirt, możemy skusić się o takie dodatki jak więcej oryginalne obuwie czy też torebkę. Dodatki wspaniale podkreślają wyjątkowy styl (zobacz, bo warto: ), indywidualność, hobby. Powodzeniem cieszą się neonowe barwy, zwracające uwagę swą dużą soczystością.

Każda pani chce wiedzieć, co jest teraz na topie i co uczynić, aby nie zaliczyć stylowej wpadki (to jest fajne: polecane akcesoria do butów). Ale mamy aktualnie wiele możliwości monitoringu najnowszych nurtów! Wystarczy obejrzeć branżowe czasopisma lub programy tv, adresowane nie tylko do projektantów, lecz też dla osób interesujących się modą oraz powiązanymi z nią nowinkami.

Gdy poznasz już informacje na opisywany wątek, to polecam przeczytać (https://galerialucznik.pl/pl/blog/jak-szyc-podwojna-igla-1533034288.html) także inne materiały na ten temat – one również okażą się zajmujące.

Też w internecieodnajdziemy wiele ciekawych blogów o tematyce mody. Mogą one stać się prawdziwym źródłem informacji oraz pomysłów do tworzenia swoich, niepowtarzalnych stylizacji!