Kilka pomysłów na to, to można podarować swojemu mężczyźnie przy różnych okazjach.

Imieniny, urodziny czy teżdzień chłopaka to tylko jedne z wielu okazji na to, aby wręczyć swojemu mężczyźnie coś ciekawego. Jednak sporo pań ma ogromny problem co kupić, żeby upominek faktycznie obdarowywanemu się podobał. Niestety nadal będą tu pokutować szablonowe pomysły, takie jak następne skarpety, kosmetyki czy krawat. O ile w pierwszym czy drugim roku mogą się sprawdzić, o tyle dostając coś takiego po raz piąty każdy facet może w pewnej chwili nie całkiem być zadowolonym.

skok na bungee

Autor: Daniela Paz Moya Duarte
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę pomysłów na najróżniejsze prezenty i upominki dla mężczyzn jest naprawdę sporo i wcale nie trzeba wydawać na to jakiś wielkich pieniędzy. Na pewno bardziej będzie się liczyć ciekawy pomysł, niż drogi, mało przydatny gadżet. Bardzo dobrym pomysłem na przykład może być pójście w stronę zainteresowań danego pana. Takie prezenty są cały czas aktualne, ponieważ kolejna część kolekcji czy też coś, co chłopak chciał właśnie kupić dla siebie na pewno się sprawdzą, rzecz jasna pod warunkiem, że się je rozsądnie wybierze. Interesujący pomysł na prezent dla niego to także wymyślenie jakieś niestandardowej atrakcji, o ile oczywiście ktoś będzie lubił mocne przeżycia czy adrenalinę. Aktualnie bez żadnych problemów zakupić można swojemu panu skok na bungy, ze spadochronem czy też przejażdżkę samochodem wyścigowym. Można tak bardzo nie szaleć z emocjami i na przykład zafundować kurs (Kurs na jachtowego sternika morskiego) nauki gry w bilarda czy jazdy gokartem, one także na pewno ucieszą, a nie będzie obaw, że ktoś nie zdecyduje się jednak wsiąść do samolotu.

prezent dla chłopaka

Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Co pewien czas można także pomyśleć o jakimś praktycznym drobiazgu, ważne jest tylko, aby wybrać coś ciekawego i oryginalnego. Nawet zwykły otwieracz do butelek, jeżeli będzie miał nietypowy wygląd bardzo się może spodobać. Z pewnością uniwersalny prezent dla chłopaka zaktualizowany post na blogu, który jest już dorosły, jest jakiś dobry alkohol, albo jeżeli pali papierosy, kubańskie cygaro. A jeśli się już nic ciekawego nie wymyśli albo zabraknie na to czasu, to przepyszna kolacja również swoje zadanie spełni.