Kilka podstawowych informacji na temat rodzajów damskich biustonoszy i sposobów ich dobierania.

Dobrze dopasowany biustonosz jest niezwykle ważny dla wygody każdej kobiety. Lecz niestety w wielu przypadkach ta część garderoby nie zostaje odpowiednio dopasowana do kształtu i wielkości biustu.

Panie nie wiedzą bowiem często, co mieć na uwadze i wybierają przypadkowe biustonosze, które jako tako pasują. Lecz jak się okazuje, mogą idealnie nie pasować, a skutki tego mogą się objawić za wiele lat. Z tego też powodu należy przed zakupem bielizny zorientować się, jakie są podstawowe typy biustonoszy i w jaki sposób powinno się je dobierać. Dzięki temu można będzie dobrać właściwy do swojej sylwetki, kształtu piersi i oczekiwań właścicielki.

Nie zwlekaj i sprawdź w tekście (https://germanoptiker.pl/soczewki-kontaktowe/sferyczne/ultra), jak podszedł do tego tematu inny redaktor – jego artykuł też jest bardzo interesujący!

A wybór jest naprawdę ogromny, bowiem najróżniejszych odmian biustonoszy będzie co najmniej dziesięć.

biustonosz balkonetka

Źródło: Jagna.pl
Dla kobiet z mniejszymi biustami można przykładowo polecić biustonosz push-up. Ten model posiada odpowiednie usztywnienia, oraz silikonowe lub powietrzne wypełnienie, za pomocą jakich wszystko będzie sprawiać wrażenie większego niż faktycznie jest. Ale nie będą się one musiały ograniczać jedynie do tego modelu, gdyż w pozostałych rodzajach także można ładnie wyglądać, przy założeniu że się je właściwie dobierze. Jednym z chętniej kupowanych modeli, i to przez praktycznie większość pań, jest biustonosz balkonetka. Charakteryzuje się on średnią wielkością, nie zasłania całkowicie piersi ale też nie odsłania ich zbyt mocno.

Balkonetki są stanikami uniwersalnymi, ze względu na swój klasyczny krój doskonale będą się nadawały do codziennego noszenia pod każdym rodzajem ubrania.