Jeśli nie posiadasz jeszcze planów i intencji na tegoroczne wakacje – wybierz najlepsze wczasy na Majorce.

Przychodzi ten ulubiony okres dla uczniów – wakacje, a przede wszystkim dla dorosłych – czas urlopów. Pogoda robi się coraz piękniejsza i sprzyjająca różnym wyjazdom. Pełne, radosne familie cały rok odkładały na wymarzony wyjazd i odliczają dni, rozrzutni rozmyślają o niewielkich kredytach. Biura podróży od dłuższego czasu przygotowują najlepsze propozycje wczasów, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Last minute na Majorkę

Źródło: iiimillenium.pl

Jeśli chcesz odpocząć na pięknych plażach, pełnych niesamowitych krajobrazów, upalnego klimatu i rekreacyjnych atrakcji, nie jesteś zorientowany, gdzie najlepiej ulokować swoje wakacyjne składki – wybierz mega last minute na Majorce (przeczytaj). Majorka to piękna wyspa, zazwyczaj proponowana i reklamowana przez różne biura turystyki. Na pewno wielokrotnie, przebywając nieopodal centrum turystyki i rekreacji, na szybach widnieje hasło „wakacje Majorka”.

Majorka jest największą, hiszpańską wyspą usytuowaną na Morzu Śródziemnym. Piaskowe plażowiska, czysta woda oraz gorący klimat, to doskonałe warunki na kilkudniowy relaks. Dodatkowo – istnieje tam sieć nowoczesnych hoteli, które gwarantują doskonałe warunki oraz liczne udogodnienia i atrakcje. Mega last minute nie są wyjazdami aranżowanymi na koniec sezonu, lub poza nim. Biura podróży dają możliwość wyjazdu w czasie sezonu i okresie urlopowym. Miejsca takich usług, przeważnie proponują wycieczki, w których płacą za przelot w obie strony, hotel, wyżywienie. Coś dla urlopowiczów: eccoholiday.com/region/hiszpania/majorka/mają możliwość wyboru i skorzystania z wszelkich udogodnień oraz rozrywek. Hotele oferują pełne lub częściowe posiłki, pływalnie, uzdrowiska, SPA, jednodniowe wycieczki krajoznawcze i odwiedzanie zabytków, zabiegi uzdrawiające, czy relaksacyjne. Podróżnicy, nastawieni są również na zażywanie nocnego życia Majorki.

Wybrzeże

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com

Kluby i bary tętnią życiem , a nadmorskie zabawy trwają do świtu. Biura podróży, jak i obszerna sieć przedsiębiorstw na Majorce, skutecznie troszczą się o usatysfakcjonowanie turystów, nie bez powodu więc, zwrot : „wakacje Majorka” jest nierzadko wspominany wśród przedstawicieli różnych państw. Wielu ludzi spędza tam swój czas wolny i marzy o powtórnym zwiedzaniu. Mega last minute na Majorce, to zdecydowanie jeden z najlepiej wspominanych sposobów na letni urlop.