Jeśli na urlop to jedynie do Kołobrzegu!

Co roku nad polskie wybrzeże ściągają tłumy wczasowiczów. Powód jest jeden. W całej Europie nie ma takich plaż jak w Polsce. Szerokich, białych i z miękkim piaskiem. Mając ten fakt na uwadze, nie trzeba wykupywać wycieczek do Turcji czy na Malediwy, po to by na własnej skórze poczuć gorące słońce i naładować akumulatory na resztę roku.

Kołbrzeg

Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu

Wystarczy pojechać nad Bałtyk.

Sprawdź moje www (http://activtour.pl/kierunek/filipiny/cebu/). Tam prezentujemy wyłącznie najlepszej klasy rzeczy. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, to z chęcią służymy pomocą.

Polskie morze, mimo, że nieco chłodniejsze, ani trochę nie odbiega urodą od lazurowych wód południa Europy. W jakie miejsce zatem warto wybrać się na zbliżający się urlop?Bez wątpienia cudowne wakacje przeżyjemy w Kołobrzegu. Kołobrzeskie plaże zyskały sobie miano najpiękniejszych. Toteż ujrzymy na nich zarówno miłośników sportów wodnych, jak i plażowiczów. W Kołobrzegu funkcjonują trzy plaże: Plaża Centralna o długości niemal 400 metrów oraz Plaża Zachodnia i Plaża Wschodnia. Kołobrzeg reprezentuje przepiękne, zadbane i cały czas rozwijające się miasto, ze swą bogatą, ciekawą historią, portem i latarnią morską. To idealne miejsce na spacery i zwiedzanie, więc w sytuacji kiedy aura pozostawia wiele do życzenia – miasto zapewnia nam sporo atrakcji.

[

Sopocka plaża

Autor: maciekbor
Źródło: http://www.flickr.com/

]Musimy jedynie przeznaczyć trochę czasu na wyszukanie odpowiedniego miejsca noclegowego, a przekonamy się, iż letnie wojaże nad Morzem Bałtyckim mogą być równie udane jak za granicą. Znalezienie noclegu zajmie nam parę chwil. Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce frazę Kołobrzeg noclegi blisko morza, a już za chwilę znajdziemy się na piaszczystej plaży.Moda i bezproblemowość wyjazdów na zagraniczne urlopy miały związek z tym, że dużo osób zaniechało plany o wypoczynku spędzonym na polskich plażach. A Morze Bałtyckie to nie tylko plaże, ale też klimat, który bardzo dobrze wpływa na nasze samopoczucie.

Powietrze nasycone jodem wzmacnia odporność, a kąpiel w słonej, morskiej wodzie dobrze działa na nasz organizm.
Tylko w Kołobrzegu poczujemy klimat nadmorskiego kurortu (Skontaktuj się z Villa Mare). Z pewnością każdy znajdzie tu zajęcie odpowiednie dla siebie: wylegiwanie się na piaszczystej plaży, zwiedzanie zabytków, których w mieście nie brakuje, podziwianie widoku morza z tarasu latarni czy też pełne wrażeń, nocne życie.