Jakie stroje kąpielowe są polecane dla kobiet o bardziej obfitych kształtach?

Wszystkie kobiety, które pragną chodzić na basen, powinny wykorzystywać odpowiednie stroje. Mogą się one dzielić na jedno albo dwuczęściowe. Należałoby jednak mieć na uwadze, że wytwórcy proponują klientom dużo różnego rodzaju strojów, jakie nie na każdej sylwetce będą prezentowały się prawidłowo.

Przez wiele lat największą popularnością mogły cieszyć się modele jednoczęściowe. Obecnie tego typu stroje kąpielowe odróżnia przeważnie fakt, że prawidłowo wyglądają w nich zarówno panie mogące pochwalić się figurą modelki, jak i panie o trochę bardziej obfitych kształtach. W marketach można znaleźć jednoczęściowe stroje, które unoszą biust, skutecznie maskują zbyt odstający brzuch oraz odpowiednio kształtują wcięcie w talii.
Młoda kobieta

Autor: Marianne Ubaleht
Źródło: http://www.flickr.com
Alternatywą kostiumu może być typowe bikini. Jest to strój dwuczęściowy, jakiego miseczki skrojone zostały z kawałków materiału w formie trójkąta. Na biuście utrzymują je cienkie sznureczki, jakie zawiązuje się nie tylko od tyłu, ale także na szyi. Należałoby pamiętać, że kostium taki sprawdza się jedynie w wypadku właścicielek mniejszego biustu, ponieważ subtelne sznureczki nie poradzą sobie z przytrzymywaniem dużych, a tym samym niezbyt lekkich piersi na właściwym miejscu. Jedną z najwygodniejszych form, którą mogłyby mieć stroje kąpielowe to tzw.

Przeczytaj większą ilość detali, a zobaczysz dodatkowe materiały, które zapewne też Cię zaciekawią. Nie czekaj zatem i użyj strony!

tankini. Top to koszulka o sportowym fasonie, która efektywnie zakrywa brzuch.

Kostium ten zaleca się więc wszystkim tym paniom, których celem jest ukrycie zbytnio mocno wystającego brzuszka. Jest to dwuczęściowy kostium kąpielowy, który może zapewniać komfort związany z noszeniem stroju jednoczęściowego.