Jakie buty włożyć do czerwonej sukni?

Czerwona kiecka na wesele albo inne wielkie wyjście wisi już w szafie, ale nadal brakuje pomysłu na buciki i dodatki? Czerwień jest bardzo wdzięcznym odcieniem i w akcentach może stanowić dopełnienie niemalże każdej stylizacji.
Jednakże gdy wysuwa się na plan pierwszy, na zestawienia kolorystyczne musimy już uważać.

Niebieska sukienka oraz czerwone buciki to zdecydowanie dobre zestawienie, jednakże jeśliby odwrócić proporcje i zestawić czerwoną kieckę z niebieskimi bucikami, to rozwiązanie już mocno dyskusyjne. Naturalnie w zabawie modą wszystkie chwyty są dozwolone, jednak dominująca w stylizacji czerwień wymaga specjalnej oprawy.

Uzupełniające publikacje w kontekście omawianego tematu też są emocjonujące – więcej pod tym linkiem (http://bylola.pl/pl/c/szlafroki-plus-size/92). Kliknij więc tu i zobacz, że to fakt.

Na co dzień można szaleć z kolorami, lecz już na większe wyjścia, powinniśmy pokierować się możliwie najlepszym dopasowaniem. Jeżeli chodzi o buty do czerwonej sukni, wybór musi być skoncentrowany nie tyle na fasonie, co na kolorze. Decyzja, jakie buty do niej dopasować, powinna być podyktowana rodzajem stylizacji. Jakie zestawienia kolorystyczne są w modzie?

leki i suplememty diety

Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
maluch

Autor: Scott Gardner
Źródło: http://www.flickr.com
Czarne czółenka oraz buciki w odcieniu nude to 2 najbardziej popularne odcienie, jakie stanowią bezpieczne zestawienie z jakimkolwiek odcieniem czerwieni. Uniwersalne, a równocześnie gustowne. Klasyczne czarne szpileczki, sandałki z cieniutkich pasków albo czółenka nadadzą się do wszelkiej stylizacji – jeśli tylko pasują do kroju sukni, wszystkie chwyty dozwolone. Jeżeli stawiamy na zwiewną suknię, lepiej wybierzmy buty w odcieniu nude. Czarne, zwłaszcza zabudowane, mogą przydać stylizacji zbędnej ciężkości.

Do okazałych kostiumów wieczorowych, czarny sprawdzi się już idealnie. Biel w odpowiednim odcieniu to również dobra opcja. Kombinacja klasycznej czerwieni ze śnieżną białością może okazać się jednakże nazbyt kontrastowe.