Jaki kostium kąpielowy trzeba wybrać do jakiego typu figury?

Jeśli posiadasz w zamierzeniach zakup jakiegoś nowego kostiumu kąpielowego, to w poniższym artykule znajdziesz parę ciekawych wskazówek, które pomogą Ci kupić najlepszy model.
Gdy zbliża się czas na stroje kąpielowe, to niezależnie od tego, czy się wybierasz na jakieś wakacje w tropikach, czy też masz może zamiar popracować nad opalenizną w swoim ogródku, warto by było, aby Twój strój kąpielowy uwydatniał wszystkie Twoje atuty i powodował, że będziesz wyglądać jak najkorzystniej.

sport - widok

Autor: Ken Walton
Źródło: http://www.flickr.com
polecany sklep

Autor: Jack Marion
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli zastanawiasz się, jaki wzór będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej figury, zobacz nasze propozycje. Jeżeli chcesz dla przykładu zakamuflować odstający brzuszek i jeśli nie czujesz się wygodnie z pokazywaniem brzucha, to wybierz tego typu strój kąpielowy, który pomoże Ci go wyszczuplić i zakryć.

Zainteresował Cię nasz opis? Zatem czytaj tutaj więcej (http://www.lamalama.pl/dzianiny.html), na co masz chęć na następnej stronie, którą z pasją dla Ciebie opracowaliśmy.

Tego typu funkcję może spełniać jednoczęściowy kostium, który posiada marszczenia we właściwych miejscach.

W tym momencie jednoczęściowe kostiumy kąpielowe są przebojem, zatem bez najmniejszego problemu odnajdziesz tego typu model, który na pewno Ci się spodoba. Jednak jeżeli nie lubisz takich strojów, to z dość wysokim stanem może pomóc zakryć różne niedoskonałości sylwetki. Jeżeli masz figurę określaną jako „klepsydra” oraz relatywnie duży biust, pełne biodra czy też pupę, to powinnaś zdecydować się na tego typu strój kąpielowy, który nie tylko będzie niezwykle komfortowy, lecz także uwydatni wszystkie zalety Twojej figury.

Lepiej zrezygnować z monokini na cienkich sznureczkach, ponieważ możesz wyglądać w nich trochę wulgarnie. Wybierz kostium, który inspiruje się stylem retro, z większym topem oraz podwyższonym stanem lub może stawiaj na typowe bikini z bardzo wyciętym dołem.