Jaka biżuteria pasuje do współczesnego mężczyzny?

Asortyment biżuterii to niesłychanie pojemne określenie, jakie w pierwszej kolejności kojarzy się nam ze światem damskich stylizacji.
Dzisiejszy świat bardzo stara się znosić jednak owe twarde podziały pomiędzy tym co wolno obu płciom oraz co „przystoi” w świecie mody.

Rezultatem tego są kolejne sezonowe kolekcje dla mężczyzn, jakie mają coraz to sporzej elementów (zwłaszcza dodatków) wspólnych z tym, co oferuje się paniom. Wytyczna ta tyczy się również biżuterii, co podkreślają najbardziej rasowi projektanci mody. Projektanci mody stają na głowie ażeby zapewnić nam satysfakcję i wzornictwo, które będzie w stanie zaakcentować naszą niepowtarzalność oraz płeć, więc dlaczego nie skorzystać z tej okazji, zwłaszcza jeżeli na co dzień preferujemy oficjalny styl, czy też obracamy się w kręgach biznesowych? Nie bądźmy niepotrzebnie purystami stylu!
jazda na rowerze

Autor: Blaye Cotes de Bordeaux
Źródło: http://www.flickr.com
Męska biżuteria musi być zawsze prosta. Rezultat, jaki chcemy otrzymać to klasa, a nie kicz, stąd warto zastanowić się też nad sposobem noszenia bransolet. Zgodnie ze podpowiedziami, które daje nam świat mody, istnieją dwa warianty ich wkładania: na tej samej ręce co zegarek albo na przeciwnej ręce do tej, na której dany mężczyzna nosi swój zegarek. Należy też zatroszczyć się o wybór stosownych materiałów.

Kiepską decyzją będzie przykładowo wybór bransoletki z fragmentami pozłacanymi, albowiem zużycie tej wierzchniej powłoki następuje tutaj nadzwyczaj prędko, a czerniejące złoto nie prezentuje się nazbyt elegancko. Bardziej odpowiednią opcją jest zaufanie szlachetnej stali, miedzi oraz cielęcej skórze.

Czy wpisy stworzone na tej stronie (http://fmk.pl/podajniki-slimakowe/) w pełni Cię zadowoliły? Myślimy, że tak. Jednak, jeśli pragniesz więcej, to kliknij tutaj.

Na pewno zawsze modny będzie klasyczny męski łańcuszek.