Jak wybrać perfekcyjną biżuterię dla swej dziewczyny?

Wielu panów sądzi, że kupienie damie biżuterii, jaka jej się spodoba, jest dość trudne. Jest to jednak błędne przekonanie.
Do sklepu najlepiej przyjść odpowiednio przygotowanym, wiedząc przynajmniej, czego mniej więcej poszukujesz.

Najłatwiejszy sposób, żeby wiedzieć, co chcesz zakupić, to poznać swojego partnera.

Przeczytaj dodatkowo inne informacje odnośnie tej problematyki. Kliknij tutaj oraz zobacz więcej na ten temat tej kwestii. To też żywo Cię zainteresuje!

Zwróć uwagę, jakie elementy biżuterii uwielbia wkładać. Czy woli złoto, czy też srebro, a może zwykłe kolczyki pozłacane? Gdy masz pojęcia, co lubi, ogromny wybór przestaje być twym wrogiem, a zaczyna być sojusznikiem. Zwłaszcza gdy decydujesz się na tzw. modułową biżuterię, czyli bazę, przykładowo w postaci bransoletki, do jakiej dodajesz następne części (charmsy).

kolczyki pozłacane

Autor: Natalia Jaroszewska
Źródło: Natalia Jaroszewska
To naprawdę jest dużo prostsze, niż się zdaje. Po prostu musisz pamiętać, dla kogo a także po co się starasz. Chcesz, ażeby twoja kobieta, rozpakowując paczuszkę, czuła się wyjątkowo. Aby poczuła, iż zdobyłeś się na trud wyszperania czegoś specjalnie dla niej. Czegoś co do niej bardzo pasuje a także co ją wyrazi. Wystarczy, iż będziesz mieć to na względzie a na pewno sobie poradzisz. I nawet ci to SPAkują. Potem wystarczy wrócić do domku, dać jej dostrzec pudełeczko, wygodnie się rozsiąść po czym patrzeć, jak się wierci z ciekawości i stara się powstrzymać przed podejrzeniem, a później jak raduje się, otwierając pudełeczko. I jak uśmiecha się każdorazowo, kiedy zakłada biżuterię oraz rozmyśla o tym, że dostała ją od ciebie.

Onegdaj Marilyn Monroe wyśpiewywała, że diamenty są najlepszym kamratem dziewczyny. Nieomalże trafiła. Nie diamenty, a biżuteria ogółem i nie dziewczęcia, tylko dżentelmena który chce ją obdarować.