Jak wybrać doskonały pierścionek zaręczynowy?

Chcąc wyselekcjonować doskonały pierścionek zaręczynowy nieodzowne będzie podjęcie paru decyzji, między innymi dotyczących zabarwienia złota, fasonu, rozmiaru, a także rodzaju kamienia.
Warto zwrócić uwagę, jaki kolor precjozów nosi na co dzień przyszła narzeczona.

Jeżeli Dama preferuje srebro – sugerujemy, aby pierścionek wykonany był w białym złocie, tak ażeby harmonizował z resztą precjozów. Jeżeli jednakże jest miłośniczką klasycznej biżuterii, można wybrać pierścionek z żółtego złota. Pierścionki z dwukolorowego złota polecamy Paniom bez określonych preferencji, co do zabarwienia precjozów.

Zaciekawił Cię taki tekst? Zobacz i sprawdź ubrania dla ratowników medycznych koniecznie, tutaj znajduje się coś, co najprawdopodobniej także jest wartościowe.

Przy doborze fasonu trzeba zwracać uwagę na styl biżuterii noszonej przez wybrankę serca. W przypadku delikatnej oraz drobnej, proponujemy elegancki i dyskretny wzór pierścionka. Pierścionek infinity to doskonały wybór, który sprawdza się za każdym razem.

przyjęcie weselne

Autor: Michael Reinhold
Źródło: http://www.flickr.com
Dla pań kochających większą jak też bardziej dekoracyjną biżuterię, świetnym wyborem jest pierścień posiadający wyszukane, odważne kształty. Może być to fason z jednym kamykiem oraz fantazyjną szyną czy też wielokamieniowy model. Odpowiednie zostaną też wzory z kolorowymi kamieniami szlachetnymi w sąsiedztwie brylantów. Jeżeli jest taka możliwość, warto dokładnie zmierzyć rozmiar pierścienia noszonego przez przyszłą narzeczoną. Najdokładniej będzie zmierzyć wielkość wewnętrzną pierścienia (proszę zwracać uwagę, aby jego szerokość była zbliżona do tego, który będzie wybrany) z pomocą suwmiarki lub innego przyboru.

Jeżeli pierścionek nie jest idealnie okrągły, pomiaru warto dokonać w kilku miejscach. W idealnej sytuacji do salonu należy dostarczyć pierścionek należący do Pani, celem szczegółowego pobrania miary.