Jak wybrać bieliznę swej kobiecie?

Jeżeli jesteś facetem, jaki lubi seksowną bieliznę. Jeśli jesteś facetem seksownej dziewczyny. Kiedy lubisz robić jej wyjątkowe niespodzianki – ów tekst jest dokładnie dla Ciebie.
Sposoby nabywania podzielę na 2.

zima

Autor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Źródło: http://www.flickr.com
seksowna bielizna

Źródło: Jagna.pl
Tę prostszą, a więc Internetową oraz tę nieporównywalnie trudniejszą, a więc stacjonarną. Z jakiego powodu internetowa jest łatwiejsza? Gdyż nabywasz w przyjaznej aurze (a więc tam, gdzie masz na to chęć), nie hamują Cię pytania ekspedientki, masz bezgraniczną ilość czasu na podjęcie rozstrzygnięć, a w razie wpadki z wielkością możesz zawsze wymienić gorsety (albo nawet zwrócić). Tu sugeruję wybieranie miękkich modeli oznaczonych jako S, M, L albo XL – one w większości wypadków dopasowują się łagodnie do ciała, natomiast wybór właściwego jest prosty do opanowania. Chyba, że Twa Pani nie ubóstwia delikatnych koroneczek bądź nosi za każdym razem jeden numer z wybranego sklepu i nie boisz się szaleć ze zawiłą numeracją. Wtedy masz naprawdę łatwo!
Wydruki

Źródło: http://www.sxc.hu
Załóżmy więc, że ciekawi Cię po prostu śliczna seksowna bielizna (brubeck sklep) oraz iż nabywasz ją także troszeczkę dla siebie. Od czego rozpocząć? Od przejrzenia jej szafy. Najzwyczajniej w świecie posprawdzaj jej staniki i majtki – a także porób fotografie metek. Fotografie przydadzą Ci się, albowiem gdy usiądziesz wygodnie w fotelu oraz odpalisz sklep z bielizną, a później popatrzysz na opcje rozmiarowe, wówczas wszystko przypuszczalnie Ci się pogmatwa.

Buszując po półeczkach zwróć uwagę na zwykle powtarzający się rozmiar, zwłaszcza stanika (to na serio faktycznie jest istotne). Na wszelki wypadek sprawdź też rozmiar jej kiecek. Zbrojny w taką wiedzę wybierz się do sklepu.