Jak właściwie dopasować biustonosz?

Każda z pań, z uwagi na anatomiczną sylwetkę, jest zmuszona nosić biustonosz. Czynimy to żeby nasze piersi dłużej pozostały jędrne i nie obwisły za prędko. Dodatkowo, w przypadku kobiet z mniej okrągłymi kształtami, stanik pomaga uwydatnić to i owo.

Lecz aby efekt był jak najmocniej udany, musimy orientować się jak prawidłowo dobrać ten rodzaj garderoby, w przeciwnym razie, można otrzymać efekt odmienny od pożądanego i jego skutki mogą być długotrwałe. Lecz jakie kryteria trzeba brać pod uwagę kupując biustonosz?

Nagminnie popełnianym błędem przez każdą z kobiet, jest zakupowanie zbyt małego stanika. Mało która z nich wie, jaki w praktyce nosi rozmiar. Błędy dotyczą tak samo obwodu pod piersiami, który sporo z nas w ogóle ignoruje, jak i rozmiaru samej miseczki. Aby dowiedzieć się, który rozmiar posiadamy, konieczny nam będzie odpowiedni centymetr oraz internet. (stroje kąpielowe mewa) Zmierzmy dokładnie na gołym ciele odpowiednie miejsca – miejmy na uwadze, aby nasze łopatki były w tym momencie ściągnięte ku dołowi, aby nam nie zakłóciły odczytu. Same piersi należy zmierzyć w najgrubszej części. Zanotujmy wyniki na karteczce i włączmy komputer. W przeglądarce wprowadźmy odpowiednią frazę, np. „biustonosz wymiary”. Powinniśmy w ten sposób znaleźć odpowiednią rozpiskę, w której odszukamy rubrykę nam odpowiadająca. Należy zapamiętać nasz rozmiar, przyda się na najbliższych zakupach. Zobacz pełną ofertę staniczek.

Koronkowy stanik

Źródło: Jagna.pl
Jeśli jednak właśnie wybieramy biustonosz i nie mamy przy sobieodpowiedniego centymetra, nic straconego. Należy tylko wybrać się do któregoś z bardziej prestiżowych butików z bielizną. W takich miejscach zawsze znajdziemy brafiterkę – osobę, która doskonale potrafi stwierdzić, który biustonosz będzie dla nas najbardziej właściwy. Lecz należy pozbyć się wstydu, bowiem sprzedawczyni będzie musiała zobaczyć nas nago od szyi w dół i wziąć nasza miarę. Lecz odrobina skrepowania jest warta rezultatu finalnego – za sprawą tego bowiem będziemy mieli szansę zakupić biustonosz perfekcyjny, który będzie leżał na nas jak ulał. Pamiętajmy tylko, żeby jednego egzemplarza nie nosić zbyt długo, bowiem po czasie ulega odkształceniu. Dużo dodatkowych szczegółów znajdziesz pod linkiem http://www.jagna.pl/.

Aby właściwie dobrać biustonosz do naszej sylwetki, musimy na pewno znać nasze aktualne wymiary, te na biuście jak i pod nim. Możemy pobrać dane samemu, w domowym zaciszu, używając centymetra krawieckiego, lub poszukać kompetentnej brafiterki. Wybór należy do ciebie.