Jak skompletować męską garderobę?

Każdego dnia idąc ulicą spotykasz setki mężczyzn. Część z nich ubrana jest całkowicie od czapy, zaś część po prostu zachwyca – przyciąga spojrzenia nie jedynie pań, ale też panów.
Prawdopodobnie nieraz zastanawiałeś się w jaki sposób się to dzieje? Sposobem na rozwikłanie owej zagadki może być należyte wyposażenie swej szafy! Wśród fragmentów konfekcji nie ma ważnych oraz mniej istotnych.

Kolekcja Jackpot wiosna 2013

Autor: Jackpot
Źródło: Jackpot

Wszystko jest ważne, jednakże poniektóre składniki będą newralgiczne. Te newralgiczne składniki to odpowiednio dobrane buty, spodnie i tak zwana „góra”, zatem sweter, koszula jak też marynarka. Okazuje się, iż ważne jest wszystko. I tak jest – z tą różnicą, iż najistotniejsze jest, ażeby pojedyncze „podzespoły” naszego stroju „wywodziły” się z jednego stylu. O co chodzi? O to, ażeby nie zestawiać sportowych butów z garniturowymi spodniami oraz koszulą w grube pasy – zaś na wierzchu z kataną ortalionową.
Marianna Tomaszko

Autor: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com
Istotne jest, by trzymać się jednego stylu – ewentualne mieszanki dopuszczalne są tylko w kwestiach odcieni i dodatków – i tu także bez nadmiernej ekstrawagancji. Trzeba o tym pamiętać, bo kompozycja perfekcyjna to okrycie w jednym stylu – szykowne buty, spodnie w kant bądź modne jeansy, t-shirt doskonale przylegająca do ciała oraz marynarka. Takowe zestawienie doskonale sprawdzi się na wieczorne wypady czy też do pracy – pod warunkiem, iż nie obowiązują w tym miejscu uniformy.

Przetestowanym rozwiązaniem będą również swetry pod marynarkę – od kilku lat zastępują z sukcesem golfy, które może i były cieplejsze, ale obecnie są niemodne.

Chcesz odszukać inne podobne materiały? Jeżeli tak, ta wskazówka z www jest godna polecenia, ponieważ dotyczy podobnej tematyki.

W sklepach tradycyjnych jak również online dostępna jest odzież męska XXL.