Jak można w większym stopniu upiększyć swoją małą królewnę?

Nie ma na całym świecie malucha, jaki nie pragnąłby w jakimś momencie imitować w pewnych działaniach swoich rodziców. Dla przykładu malowanie się do ubrania. Małe dziewczynki chętnie pożyczają szminkę, a potem ubierają jakąś „dorosłą” biżuterię.

bluzki

Autor: Magdalena Dubiel
Co powinni wtedy zrobić rodzice?

świat

Autor: Ogrody Natury
Powinni oni pochwalić je za dążenie do samodzielności oraz pójść z nimi na jakieś zakupy, aby kupić dzieciakom różne stworzone dla nich towary. W przypadku biżuterii, nie muszą to być wcale jakiekolwiek zabawki. To mogłyby być po prostu mniejsze wersje prawdziwych naszyjników czy też zawieszek. Naturalnie mogą to być pełnowartościowe kolczyki dla dzieci wykonane ze srebra albo złota (np. próby 585). Mogą mieć najprawdziwsze kamyki szlachetne, chociaż w wypadku biżuterii dla dzieci dobrym kompromisem mogłaby być cyrkonia. Jest to niedrogi sztuczny kamyk, ale swym wyglądem potrafi oczarować nie tylko każde dziecko. Dla w większym stopniu wymagających osób, można oczywiście znaleźć taką biżuterię z na przykład prawdziwymi diamentami.
Linia Level One ASICS

Autor: ASICS
Źródło: ASICS
Dekoracją na tego typu kolczykach dla dzieciaka mogą być podobizny postaci różnych bajek, jakie wszyscy znają m.in. z kina.

Czy intryguje Cię podobna tematyka? Jeśli tak, to kliknij ten odsyłacz i zdobądź cenne info też na podobnej witrynie!

Z wyglądu takie kolczyki dla dzieci, szczególnie te, jakie są wyprodukowane ze złotego kruszcu, są niezwykle delikatne i wyjątkowo podkreślają jakże uroczą twarzyczkę małej księżniczki. To doskonały upominek na jakąś okazję, np. Gwiazdkę, imieniny czy udany pierwszy dzień w szkole.

Po dostaniu tego typu podarunku Twoje dziecko z pewnością będzie bardzo szczęśliwe i dumne zarówno z upominku, jak i ze swych rodziców. Tego typu podarunek byłby dla niego wyjątkowo wielkim wydarzeniem.