Jak dopasować odzież dla pana?

Jakim sposobem dobrać odzież? Przemyśleć kilka czynników: jaka pogoda? do czego mają pasować? na jaką okazję masz się ubrać? Dobrze zawsze przed zakupem uczynić początkową selekcję kluczowych części garderoby, jakie zamierza się kupić.

mężczyzna w koszuli

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo w kwestii zakupu kurtki zależy tutaj od personalnych pragnień,jak również od gustu klienta. Z powodu coraz chłodniejszych temperatur znakomitym pomysłem jest rozważenie nabycia ciepłej odzieży.

Ten sensowny serwis www (http://www.tdruk.pl/bluzy/bluzy-bez-kaptura) posiada ciekawe informacje na omawiany temat, zatem, jeśli ta tematyka Cię absorbuje, to zobacz to obowiązkowo.

Oddzielny temat to skarpetki męskie (zobacz więcej). Jeżeli na co dzień nie paradujemy w stroju cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć garderoby, drodzy panowie, powinna być powiązana do kolorystyki spodni.

Jesteśmy zobowiązani zatem porzucić niesmaczne pomysły zakładania białych skarpet do garniturów i czarnych lakierek. Absolutnie zakazane jest też połączenie skarpet i sandałów. Modny mężczyzna to też właściwe dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale też wiele mówią o charakterze mężczyzny. Również stylowy skórzany portfel jest właściwą wizytówką. A jego wnętrze to już całkiem inna kwestia.