Jak dobrać spodnie do figury? Radzimy

Dobór jeansów stosownych do postury jest niesłychanie istotny, jeśli chcemy wyglądać proporcjonalnie oraz zgrabnie. Doskonale dopasowane spodnie potrafią zakamuflować mankamenty postury, optycznie wydłużyć nogi, zaakcentować talię.

market
Stąd zamiast ślepo śpieszyć za sezonowymi trendami, lepiej będzie wyekwipować się w model jeansów dobrany do sylwetki, jaki zawsze wyglądał będzie znakomicie jak też będzie dopełnieniem wielu twoich stylizacji. Postawa w kształcie klepsydry jest uważana za nadzwyczaj proporcjonalną. Charakteryzuje się szczupłą kibicią jak też zaokrąglonymi biodrami. Klepsydrom łatwo jest niestety obciążyć figurę nieodpowiednimi krojami, a przez to optycznie dodać sobie nieco kilogramów. Z tej przyczyny winny one unikać rozszerzanych dzwonów a także biodrówek o niskim stanie. Doskonałe natomiast będą spodnie ratownictwo medyczne typu boyfriend, jak też takie z nieco obniżonym stanem.
Panie gruszki posiadają nieduży biust, duże uda a także silnie zaznaczoną talię. Ażeby zgrabnie wyglądać, mogą kupić jeansy damskie Lee raczej w ciemnych zabarwieniach, bez żadnych przetarć. Optycznie wydłużą one nogi. kobiety o takim rodzaju figury nie będą znakomicie prezentować się w nadto wąskich rurkach. Znakomicie prezentować się będą w dżinsach z trochę podwyższonym stanem. Wyeksponowanie talii na dodatek wizualnie wydłuży nogi, dzięki czemu figura będzie się zdawać smuklejsza. Świetnym wyborem będą również fasony o prostych nogawkach, które odwrócą uwagę od nazbyt masywnych nóg. Najogromniejszym atutem „jabłek” są natomiast ich szczupłe nogi.

Stąd powinniśmy je podkreślić! Stąd legginsom mówimy stanowcze nie. Doskonale wyglądać będą jeansy rurki z trochę podwyższonym stanem, który zaakcentuje także wąskie biodra.