Jak dobrać najlepszą do swych włosów gumkę?

Do spięcia włosów w kucyk najlepsze okazują się być zwykłe gumki do włosów, które są sprzedawane w wielu różnych barwach. Te, które oferowane są w formie spiralki, przynoszą na myśl nieco stary telefoniczny przewód.

WWW

Autor: jeffk
Źródło: http://www.flickr.com
I jest w tym trochę racji, ponieważ podobno kiedy pewna pani nie miała czym związać włosów, użyła właśnie takiego kabla.
Ktoś odmienny podchwycił „wynalazek” i obecnie każda kobieta miała albo wciąż posiada gumki do włosów w formie takiej spiralki. Są one o tyle dobre, że nie ciągną ani nie wyrywają włosów. Innymi słowy ich używanie nie powoduje bólu w pobliżu skóry głowy, a to się bardzo często wydarza przy używaniu zwykłych gumek. Niestety nie wszystkie gumki spiralki nadają się na dowolny rodzaj włosów.

Niniejszy materiał porusza rzeczywiście ważne sprawy, jednak sprawdź ponadto te informacje – na pewno będziesz zdania, że są godne uwagi.

Duże gumki należy się stosować przede wszystkim jeżeli objętość włosów jest dosyć duża. Tego typu gumki należy się w takiej sytuacji nosić w pobliżu głowy. Jeśli posiadasz takie włosy i chciałabyś nabyć dobre gumki do włosów sklep, który je oferuje na pewno jest prawidłowo wyposażony.

gumki do włosów sklep

Autor: SmartPR
Źródło: SmartPR
towary

Autor: Dekoria.pl
Możesz także tam nabyć gumki do małych w objętości włosów. Takie gumki muszą być stosownie mniejsze i dlatego też znakomicie się nadadzą do włosów delikatniejszych i krótkich.

Jeśli ta publikacja zwróciła Twoją uwagę, to zerknij na informacje (http://www.jagna.pl/biustonosze-c-23.html), które omawia zbliżoną kwestię. Tamten post zapewne również Cię zaciekawi, zatem kliknij ten link.

Te małe gumki można również wykorzystywać, jeżeli chcemy zrobić dwa warkocze. Wystarczyłoby je wtedy zawiązywać na końcach upięć.

Poza tym duże znaczenie mają także inne „parametry” gumki do włosów, np. wielkość spiralki (szeroki rozstaw do włosów bardziej grubych, a węższy – do cieńszych), płaszczyzna gumki (nie powinna być w formie łódki, a przy rozciąganiu powinna być w formie gładkiej rurki lub paska). Naturalnie ważny jest także materiał (powinien być gładki) oraz to, aby po rozciągnięciu gumka powracała do swojego początkowego wyglądu.