Jak dobrać biżuterię na prezent?

Należycie dobrana biżuteria dodaje blasku i podkreśla kobiecy urok. W bransoletach, klipsach, koliach i innych ładnych drobiazgach jest coś niebanalnego.
Niezmiernie kocham dostawać biżuterię oraz lubię także dawać ją w formie podarunku.

kurtka

Autor: Martin Pettitt
Źródło: http://www.flickr.com
ubranko

Jest to podarek bardzo osobisty, który pozwala pokazać, jak istotna jest dla mnie osoba obdarowana. Gdy wybieram biżuterię dla kobiety, zastanawiam się, co lubi, co jest dla niej ważne, jak spędza czas jak też co budzi w niej ekscytacje. Pokaż, jaką kochasz biżuterię, a powiem Ci, kim jesteś. To tajemny kod, jaki pozwala zidentyfikować, z kim mamy do czynienia. model noszonej biżuterii wiele mówi o jej właścicielce. Praktycznie każda hurtownia biżuterii srebrnej ma w ofercie bogaty wybór biżuterii.
wygląd - tableau

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Ważne jest zachowanie jednego kierunku. Gdy kobieta samodzielnie wybiera dla siebie biżuterię, właściwie nie powinna mieć kłopotu z dobraniem jej do własnego gustu. Po prostu powinna się wtenczas inspirować odczuciem, a wszystko pójdzie dokładnie tak, jak sobie opracowała. Niestety, dużo trudniej biżuterię wybiera się panom. Najlepiej będzie podpatrzeć styl kobiety i sprawdzić, jaką biżuterię wkłada. Powinno się kupić wisiorek, czy klipsy w podobnym guście. Jeśli kobieta nosi etniczną biżuterię, nie powinno się kupować jej klasycznych bransolet, bądź pierścionków. Należy zachować jednorodny styl biżuterii. Biżuteria winna do tego pasować do wieku kobiety.

Poniektóre błyskotki będą idealne dla nastolatki bądź młodej damy, lecz zupełnie nie będą się nadawać dla dorosłej kobiety. Hurtownia jubilerska którą zamierzasz odwiedzić musi mieć duży asortyment precjozów.