Jaką biżuterię wybrać dla dojrzałej kobiety, a jaką dla pracującej pani?

Właściwy dobór dodatków wielokrotnie mówi o wyjątkowości powszedniego ubioru. Dobrze dobrana biżuteria podkreśli nie tylko pełny wygląd pani, lecz również podkreśli prawidłowo sporządzony makijaż i uwydatni rysy twarzy.


kolczyki srebrne
Autor: Ballin
Źródło: Ballin


ruch
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com


srebro


Młode kobiety doskonale wiedzą co stanowi główną zaletę ich postury, co należy zatuszować i jaką biżuterię dobrać by przyciągała oczy wszystkich. Niezwykle popularne są kolczyki srebrne - e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Lancuszki-srebrne_Meskie-551.html - o geometrycznych kształtach na przykład w kształcie kwadratu albo o 5 bokach. Tego typu kolczyki pozłacane znakomicie sprawdzą się w firmie oraz podczas oficjalnych zebrań. Na wieczorne wyjścia do klubu warto wybrać biżuterię błyszczącą i przyciągającą wzrok. Komplety biżuterii w stonowanej formie są dozwolone jedynie w formalnych sytuacjach przykładowo w czasie uroczystości zaślubin. Biżuteria w kształcie kostki jest polecana kobietom o owalnych rysach buzi. Dla pań o twarzy w formie trójkąta pasują kolczyki okrągłe albo kuliste.


Pracujące kobiety z przyjemnością wybiorą podłużne kolczyki z dodatkiem szlachetnych kamieni np. rubinu. Tego typu kolczyki będą pasowały do wysoko upiętych włosów. Jeżeli kolczyki są piękne, to należałoby zrezygnować z naszyjnika lub pierścionka z dużym oczkiem. Do firmy zalecane jest używanie biżuterii skromnej, która podkreśli styl pani. Starsze kobiety zwracają uwagę nie wyłącznie na kształt biżuterii, ale również na klasę jej wytworzenia.
Bardzo niezłym rozwiązaniem jest wtedy kupienie kolczyków z bursztynem lub z kwarcem dymnym. To wystarczy, aby dodatek do codziennej garderoby stał się elegancki i szlachetny. Dojrzałe panie bardzo ładnie wyglądają w kolczykach z półprzeźroczystymi kamieniami.