I nie wódź na pokusę – czyli seksowna bielizna dla płci pięknej

Piękna kobieta to nie tylko kobieta zadbana, ale również odpowiednio ubrana. I nie idzie w tym wypadku tylko o ubiór na co dzień, ale również należycie dobraną bieliznę. Mnóstwo kobiet nie uświadamia sobie, jakie bielizna – w szczególności sexi bielizna – może zdziałać cuda. Nieważne czy mamy idealną figurę, czy pozostawia ona wiele do życzenia – sexowna bielizna na każdej kobiecie wygląda fantastycznie i powoduje, że czuje się ona piękna.

Seksowna bielizna (sexowna kobieca bielizna) odznacza się paroma cechami. Przede wszystkim jest

Kobieta w bieli

Autor: Jorge Mejía peralta
Źródło: http://www.flickr.com

idealnie dopasowana – czyli doskonale przylega do ciała, nic niepotrzebnie nie wisi i nie odstaje. Równocześnie tego typu bielizna (więcej w serwisie) powinna zaznaczyć kobiece walory, a ukrywać ewentualne

Pozująca kobieta

Autor: Jorge Mejía peralta
Źródło: http://www.flickr.com

niedoskonałości. Kolejną kwestią jest tkanina z jakiej wykonany jest tego rodzaju strój – na pewno nieodzowne są w tym przypadku koronki – im ich więcej, tym lepiej. Dzięki nim bielizna wygląda na bardziej zwiewną i delikatną, przede wszystkim jednak jest bardzo kobieca.

Rzecz jasna tego rodzaju ubiór dobrze wygląda również wówczas, gdy jest wyprodukowany z tego rodzaju tkaniny jak jedwab czy satyna. Istotne jest przy tym, aby zwracał uwagę, czyli był nie tylko właściwie skrojony, ale także ozdobiony. Wreszcie istotną sprawą jest również kolorystyka. Piękna, seksowna bielizna – szczególnie bielizna erotyczna damska (odważna bielizna damska) – to dominacja czerwieni oraz oczywiście czerni. W tych odcieniach każda pani wygląda niezwykle uwodzicielsko i atrakcyjnie.

Współczesna bielizna kobieca jest dość różnorodna – kobiety mogą zakładać już nie tylko typowe majteczki i stanik, ale także bardziej seksowne stringi i boskie gorsety. Hitem jest również bielizna modelująca sylwetkę, dzięki której można zmniejszyć wystający nieco brzuszek lub uwypuklić biust. Tego rodzaju rozwiązanie winno stanowić uzupełnienie codziennego stroju szczególnie wtedy, kiedy planujemy za jego pomocą podkreślić naszą urodę. Bielizna, zwłaszcza latem jest oczywiście widoczna spod cienkich zwiewnych topów czy spodenek, stąd też panie winny postarać się, by nie psuła ogólnego efektu. Wystarczy kupić eleganckie staniki i podwiązki, a żaden mężczyzna nie przejdzie obok nas obojętnie. My zaś będziemy czuły się atrakcyjne i piękne.