Grubsze panie i wzorowa bielizna

Odpowiednio dopasowana bielizna to podstawa, zwłaszcza kiedy nadchodzi piękna pogoda i zrzucamy z siebie tony ciuchów. Wówczas bielizna dużo bardziej rzuca się w oczy, szczególnie spod delikatnych bluzek i spódnic. Jeśli jesteśmy szczupłe i mamy doskonałą sylwetkę nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy prezentowały swoje ciało, problem pojawia się jednak wtedy, gdy nasza sylwetka pozostawia wiele do życzenia.

Grubszym kobietom trudniej znaleźć idealnie dobraną bieliznę, niemniej na rynku reklamuje się wielu producentów, którzy bez problemu wykonują staniki czy bikini w rozmiarze znacznie większym niż B czy D. Jednym z nich jest m.in. firma Gorsenia, która

Modelka w gorsecie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

robi staniki czy gorsety dla pulchnych kobiet nawet z rozmiarem L.

Grubsze panie powinny większą uwagę przywiązywać do noszonej bielizny, tak aby dzięki niej zlikwidować wszelkie niedociągnięcia. Dlatego na przykład push up (przykładowo: bielizna (sklep z bielizną damską) typu push up) dla takiej kobiety to nie jest najlepsze rozwiązanie, z kolei idealnym wyjściem będzie bielizna modelująca sylwetkę. Taka bielizna, przeważnie bezszwowa, może odpowiednio ukryć niedoskonałości, a jednocześnie atrakcyjnie wyglądać. Jest

Kobieta na ławce

Autor: David Schiersner
Źródło: http://www.flickr.com

przy tym niezwykle komfortowa, jako że – jeśli oczywiście jest stosownie dobrana – nigdzie nie gniecie, nie wystaje, więc kobieta czuje się w niej zarówno wygodnie, jak i kobieco.

Pulchniejsze panie mają bardzo często kłopot z dużymi, opadającymi piersiami. W takich okolicznościach wskazany jest wręcz doskonale skrojony biustonosz, który stosownie podtrzyma piersi i ładnie je wymodeluje.

Można zdecydować się na biustonosze Triumph czy Gorsenia itp. (biustonosz marki triumph) – byle pamiętać, że ważna jest nie tylko wielkość miseczki, ale również obwód pod piersiami. Wbrew powszechnej opinii bowiem to nie ramiączka biustonosza służą do podtrzymywania piersi na właściwym poziomie, ale należycie dobrany rozmiar biustonosza pod piersiami. Bardzo korzystnym rozwiązaniem są oczywiście również gorsety, które należycie podtrzymują biust, a na dodatek sprytnie modelują sylwetkę w pobliżu talii.

Niezwykle duży wybór bielizny idealnie skrojonej dla pulchniejszych pań można znaleźć w internecie, stąd też warto rozpocząć poszukiwania doskonałej bielizny właśnie od takich sklepów.