Gdzie warto polecieć na urlop w tym roku? Zobacz nasze rady

Chociaż nasz kraj jest wielce urokliwym miejscem, to jednakowoż
czymś w zupełności naturalnym jest chęć poznania innych państw. Hiszpania, Szwecja, Australia albo Japonia – nawet gdybyśmy mieli nieograniczone środki finansowe oraz czas, tak czy siak nie dalibyśmy rady zobaczyć chociażby przez chwilę absolutnie każdego pięknego miejsca na kuli ziemskiej.

Samo odkrycie USA, Chin bądź innego olbrzymiego państwa jest praktycznie nierealne! I z tego powodu
należy zrobić zestawienie najfajniejszych miejsc na świecie. To krótka lista, do tego mocno subiektywna, z pewnością nie jest obiektywna!

lotnisko

Autor: Mark Harkin
Źródło: http://www.flickr.com

Etiopia to piękny afrykański kraj, który w sumie jest najpiękniejszy w Afryce. Coś wspaniałego! Nie powinniśmy obawiać się za bardzo Etiopii, bo jest względnie bezpieczną destynacją.

Jeśli poszukujesz czegoś szczególnie porywającego na przedstawiany w tym miejscu temat, to kliknij oraz spójrz na tekst (https://www.prozoo.pl/sklep/przysmaki-dla-psa/) wspomnianego artykułu.

Wszystkie stereotypy dotyczące Etiopii, olbrzymiej biedy w tym kraju generalnie wzięły się stąd, że najzwyczajniej kiedyś faktycznie była tam wielka epidemia głodu i chorób, praktycznie cały świat zaczął wtedy ochoczo pomagać Etiopczykom. Wspaniała postawa – oczywiście Etiopia to bardzo biedny kraj, lecz jeżeli w grę wchodzi typowa turystyka, ryzyko jest raczej niskie.

A może Ameryka Południowa? W sumie Brazylia >>> brazylia wycieczki albo Peru, choć zamożniejsze oraz bardziej ucywilizowane, aniżeli Etiopia, tak czy siak są sporo mniej bezpieczne! Można śmiało powiedzieć, że jeśli nie będziemy uważali, potraktujemy wypad do Ameryki Południowej jak majowy weekend w Wenecji, zapewne nie będziemy zbytnio zadowoleni. Jeśli będziemy uważać, pewnie zapragniemy powrócić na ten niezwykły kontynent. Choć Chile albo Argentyna są względnie bezpiecznymi krajami, a więc tak naprawdę nie można wrzucać wszystkich państw z tego kontynentu do jednego wora. To pewnie wszystkim jasne.

Takim krajem, który tak naprawdę leży nieco na uboczu jest z pewnością Kuba – chociaż z uwagi na swoją lokalizację, a także znaczącą zależność od Stanów Zjednoczonych, nie jest to całkowicienieistotna wysepka, ale na pewno przez komunizm stała się tak jakby skansenem. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest odwiedzenie tego państwa, zanim stanie się znowu demokratyczny. No miejmy nadzieję, iż Kuba nareszcie zmieni swoje położenie na geopolitycznej mapie.

Więcej ofert turystycznych najłatwiej znaleźć na .