Gdzie można wyjechać na wyjazdy integracyjne?

Inspirowanie podwładnych w korporacji i tworzenie ducha załogi to często najważniejsze cele dla każdego działu zasobów ludzkich. Jeśli pracownicy są dobrze zgrani – swoje zadania wykonują lepiej i dodatkowo czują mniejszy stres i zdecydowanie chętniej przychodzą do pracy. Zapraszamy na incventive.

Mamy do wyboru bardzo dużo narzędzi, które wykorzystuje się do budowania zespołu. Warto je rozumieć i wiedzieć, kiedy i jak najlepiej ich użyć. Nade wszystko weźmy pod uwagę wyjazdy integracyjne. Nikt nie mówi, że muszą to być ekskluzywne wyjazdy za granicę, ale oczywiście jeśli przedsiębiorstwo ma na to pieniądze, dobrze jest zaoferować zespołowi coś wyjątkowego. Modne ostatnio stało się określenie „incentive”.

Tak właściwie to nic innego, jak integracja pracowników, ale powiązana z pewnymi, wyznaczonymi celami biznesowymi. Mogą nimi być przykładowo usprawnienie mechanizmów komunikacji w przedsiębiorstwie albo wytworzenie identyfikacji z firmą.

Te ciekawe treści mają swą kontynuację. Pragniesz ją poznać? Więc idź do strony wysokość świadczenia przedemerytalnego i tam ciesz się frapującymi informacjami.

Wyjazdy motywacyjne to kosztowne narzędzie. Organizacja pochłania mnóstwo czasu i wymaga sporych nakładów pieniężnych od firmy. Musimy liczyć się z tym chcąc wykorzystać to narzędzie. Jeśli mamy pieniądze, ale brakuje nam czasu, należy zaplanowanie wyjazdu zlecić firmie zewnętrznej. Trzeba tylko wpisać w wyszukiwarkę internetową odpowiednie hasło – na przykład „imprezy firmowe Wrocław” (może: ), żeby w odpowiedzi dostać długą listę agencji specjalizujących się w organizowaniu tego typu przedsięwzięć. Obsługa podróży służbowych to zazwyczaj tylko jedna z propozycji takich firm. Dobrze jest zapoznać się z ich całą ofertą i, jeśli tylko fundusze nam na to pozwalają, korzystać z usług wyspecjalizowanych agencji. Pozwala nam to zaoszczędzić czas, a do tego mamy gwarancję, że wszelkie akcje, które chcemy zorganizować, będą przygotowane na najwyższym poziomie.