Gdy zmieniamy wizerunek dobrze jest nabyć sprawdzone kosmetyki, zarówno te do farbowania włosów, jak i te do ich pielęgnacji

Mnóstwo kobiet niejednokrotnie myśli o zupełnej zmianie wizerunku. Kiedy farbujemy włosy albo nakładamy sobie nowy makijaż możemy czuć się prawie tak, jakbyśmy stali się nową osobą. Nic dziwnego, że czasem dobrze jest zakupić szampon koloryzujący czy nowe tusze i poszaleć.
Seria Loreal Preference to bardzo popularne farby do włosów.

Jeśli panie są zainteresowane zmianą Koloru, to mają całkiem duży wybór – od słonecznego blond, przez całkowicie eksperymentalne kolory, aż po zupełnie ciemne. Natomiast seria Casting Creme Gloss umożliwia zmianę koloru bez dodatku amoniaku i również oferuje wiele barw. Jeżeli już zdecydujemy się na dobry kolor, który doskonale będzie do nas pasował, np. Loreal Preference Deep Purple Pearl, niezłym pomysłem może być kupienie nowych specyfików do makijażu. Inna niż zwykle baza pod makijaż, oryginalne tusze oraz cienie do powiek – trzeba dobrać to wszystko pod nowy kolor włosów. Warto także zakupić porządny szampon, który ochroni nasze włosy. Znakomitym wyborem będzie sprawdzona krajowa marka Fitomed.

Levi
Dobranie odpowiedniej farby do włosów przeważnie nie jest łatwe. Seria Casting Creme Gloss posiada tak wiele barw, iż trudno będzie dobrać idealny produkt. Dobrze będzie więc porządnie się zastanowić. Warto także oglądnąć w Internecie fotografie pań po koloryzacji na ten przykład farbą Loreal Preference oraz upewnić się, czy odpowiada nam ta barwa. Natomiast nowa baza pod makijaż permanentny (http://permanent24.pl) raczej nie powinna przysporzyć nam tak dużo problemów, inaczej będzie za to z barwami cieni do powiek, które powinny pasować do nowych włosów – (link do wpisu). Nie zapominajmy również o pielęgnacji cery i włosów, do czego doskonale nadadzą się produkty firmy Fitomed tworzone z naturalnych składników.

Nieważne zatem jaką barwę do włosów dobierzemy. Może to być awangardowy kolor z kolekcji Loreal Preference, który spowoduje, że będziemy wyróżniać się na ulicy. Możemy też zastosować coś bardziej tradycyjnego, na ten przykład naturalny brąz Casting Creme Gloss – Ceneo.

Trzeba jednakże pamiętać, żeby odpowiednio wybrać nowe kosmetyki do twarzy, by baza pod makijaż (zobacz więcej makijaż permanentny akcesoria) oraz cienie pasowały do naszego odmienionego wizerunku.
Najlepsze jest to, że jeżeli nowy kolor nam się opatrzy, to po jakimś czasie możemy go zamienić na zupełnie inny.