Faceci w naszym kraju powinni wziąć się za siebie

Wiele kobiet skarży się, że mężczyźni w Polsce kiepsko się ubierają, najzupełniej nie posiadają gustu. Na początku: aż tak mocno stereotypowe podejście do facetów nie jest sensowne. No co jak co, lecz skoro chcemy, aby w istocie na polskich ulicach było więcej zadbanych mężczyzn, należy czytać tego typu teksty, a później jeszcze sensownie wyciągać z nich wnioski.

Zatem do meritum: co tak naprawdę można poradzić facetowi, który dostrzegł, że niedaleko mu do miana stereotypowego Polaka, który niby nie istnieje, ale wiadoma

Chłopak na łące

Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

o co chodzi. Nie jest zbyt łatwo zmienić swoje nawyki, jednak należy przynajmniej spróbować. Byłoby fajnie gdybyśmy próbowali, jesteśmy mężczyznami!

Para młoda

Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli mówimy o garniturach – ciągle to garnitury z Włoch są niezwykłe pod autentycznie wszystkimi względami. Wiadoma sprawa: są dosyć sporym wydatkiem, lecz wydanie pieniędzy jest w stanie sprawić, iż najzwyczajniej będziemy fantastycznie wyglądali. Szczególnie elegancki garnitur (garnitury ślubne wrocław) jest wskazany dla facetów, którzy prowadzą wszelakie biznesy. Chociaż wiadoma sprawa, że i do klubu nocnego warto iść w luźniejszym garniturze. Zapamiętajmy, iż na garniturze nie powinniśmy oszczędzać, ponieważ fakty są takie, że ogólnie im droższy garniak, tym konkretniejszy pod względem jakości. No tak właśnie bywa: zresztą to zapewne dla żadnego mężczyzny nie jest wielkie odkrycie, tak jakoś jest.

Zapamiętajmy, iż gustowny ubiór (więcej tutaj: elegancki pan) to niewątpliwie to coś co umieją pochwalić kobiety: zatem singiel, który poszukuje fajnej dziewczyny powiększa swoje szanse na sukces. Twierdzenie, że to nie szata zdobi człowieka jest no przynajmniej w naszej kulturze nie na miejscu. Kiedy zasadniczo nie jesteśmy za bardzo obeznani w kwestii odzieży, zapewne będziemy co jakiś czas miewali ogromne wątpliwości. A więc przykładowo będziemy głowili się nad tym czy w istocie zielona koszula pasuje do wybranych spodni. Pytajmy, miewajmy przeróżne wątpliwości, bo to wielce zmniejsza ryzyko wpadki mających związek z ubiorem.