Egzotyczne wakacje

Dominikana, karaibska wyspa to jedno z ukochanych miejsc wypoczynku nie tylko hollywodzkich gwiazd. Aktualnie, na bielutkich plażach Dominikany, w cieniu wysokich plam kokosowych błogo odpoczywają rodziny Malinowskich i Nowaków.

Egzotyczne wycieczki

Autor: Joe deSousa
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli mimo wszystko wolimy czynny wypoczynek czekają na nas atrakcyjne wycieczki (najniższa cena na wycieczki objazdowezobaczysz na tym serwisie) fakultatywne Dominikana. W stolicy kraju, San Domingo mieści się sporo ciekawych zabytków z czasów kolonialnych, a także przytulne kafejki z niedrogim i smacznym jedzeniem. Ogromne wrażenie robi jednak na urlopowiczach zachwycająca przyroda. Warto więc popłynąć na pobliską wysepkę Saona, by ujrzeć piaszczystą płyciznę Piscina Natural.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne zajmujące notki na ciekawiący Cię dział. Wejdź do nowego tekstu oraz czytaj raport.

A jeżeli marzy się nam Dominikana nurkowanie, w czystej i cieplutkiej wodzie spędzimy wspaniałe chwile przypatrując się pięknie ubarwionym egzotycznym rybom – wycieczki na Dominikanę z Villapolonia. Gdy wykupimy wycieczkę na safari, pamiętajmy, że najciekawszą częścią owej eskapady będzie wspinaczka trasą która ciągnie się przez… siedmiostopniowy wodospad.

Najlepszą porą jest na Dominikanie przełom stycznia i lutego. To wówczas na Karaiby przypływa co roku ponad 200 waleni, aby zakładać rodziny i rodzić młode. Po zwiedzaniu klimatycznego miasteczka odpocznijmy i zjedzmy aromatyczne danie w jednej z restauracji – (sprawdź więcej). Po czym penetrujmy sklepiki, wybierając pamiątki dla bliskich.

Egzotyczna wycieczka

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Wycieczki Karaiby czekają na nas w opcji first minut i last minut. W pierwszym przypadku, na ofertę należy się zdecydować co najmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jeśli i tak organizujemy urlop, po co czekać do ostatniej chwil?

Warto również korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym większą zniżkę otrzymamy. Na ”chwilę” przed urlopem może trafić się nam oferta tańsza nawet o 40 procent. Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać spakowanym do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy znajdzie się wolne miejsce. Nieco tańsze zdarzają się też wycieczki sprzedawane drogą internetową, ponieważ nie musimy płacić za pośrednictwo agenta.