Dress code eleganckiej dziewczyny – co zakładać do biura żeby nie naruszyć powagi swego miejsca pracy?

Szczęśliwe oczywiście są kobiety, które pracują we wszelkiego rodzaju miejscach, gdzie nie obowiązuje właściwie żaden dress code i mogą na co dzień przychodzić do pracy w kompletnie dowolnych ciuchach.

Sporo z nas jednakże pracuje w biurze lub przy obsłudze klientów, a wówczas zwykle musimy się ubierać nieco bardziej elegancko.

Pragniesz czytać dalej wciągającą treść? Więc nic nie stoi na przeszkodzie – kontynuuj koszule męskie dla puszystych na kolejnej podstronie.

Co więc wybierać do biura żeby wyglądać naprawdę dobrze?

firmy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwa długość sukienek
Długość sukienek czy spódniczek na pewno zwykle jest najbardziej kontrowersyjną rzeczą jeśli chodzi o kobiecy ubiór. Wprawdzie niemal każda z nas znakomicie zdaje sobie sprawę z faktu, że miniówka z pewnością nie jest odpowiednim strojem do biura, jednakże spódnica do kolan zazwyczaj budzi już kontrowersje. Sporo z nas ma ładne nogi i uwielbia je eksponować, jednak po pierwsze miniówka oczywiście odpada, po drugie zaś – zobacz na początku, czy inne dziewczyny w biurze noszą spódniczki odsłaniające kolana czy raczej dłuższe – najlepszym wyjściem zwyczajnie będzie się do tego dopasować, bowiem każde biuro ma w tej kwestii inne przyzwyczajenia.
Paznokcie oraz makijaż
miniówka

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie jest także z paznokciami i makijażem (mezoterapia mikroigłowa sprzęt – Permanent24) – bez wątpienia nie należy z nimi przesadzić. W większości wypadków nie będzie jednak dużego problemu z paznokciami pomalowanymi przykładowo na bordowo. Raczej musisz wystrzegać się bardzo jaskrawych kolorów, jednak z drugiej strony nie warto się umartwiać.

Analogicznie z makijażem – dzisiaj maluje się praktycznie każda kobieta, zatem raczej nie powinien nikomu przeszkadzać. Powinnaś jednak zostawić makijaże w typie smokey eye na popołudniowe wyjścia ze znajomymi czy na randkę z narzeczonym.