Dopasowujemy torebkę

Torebka jest zauważana jako pewien atrybut kobiecości, niemniej jednak do spełnienia ma szereg całkowicie innych funkcji. Wyraża ona styl kobiety, jej osobowość, ale równocześnie jest funkcjonalnym dodatkiem jak też ozdobą całego stroju.

torebki

Źródło: kraina-stylu.pl
Nabywając torebkę, musimy mieć pojęcie, jakie będzie jej zastosowanie. Jeśli ma to być torebka, która będzie tylko uzupełnieniem garderoby wieczorowej, nie będziemy się rozglądać za dużymi workami, w których zdołamy zmieścić wiele rzeczy. Do takiej kreacji torebka powinna doskonale pasować, tak kolorem, jak też stylem. Wbrew pozorom to dokładnie takie dodatki, jak np. torebka decydują o całkowitym wyglądzie naszego odzienia. Warto więc przeznaczyć wiele uwagi temu, aby wybrać najlepszą torebkę. Często może ona kosztować więcej niż nasza suknia – popularna strona.

Warto do kreacji wieczorowej dobrać względnie niewielką torebkę, która będzie ładnym uzupełnieniem. Nie zmieścimy w niej wielu przedmiotów, ale na błyszczyk, klucze do samochodu i pieniądze powinno wystarczyć miejsca. Torebka do kostiumu wyjściowego powinna przykuwać spojrzenia, ale zarazem powinna dobrze komponować się ze stylem i kolorystyką naszego ubioru. Na wieczorowe przyjęcie można dopasować torebkę na łańcuszku, czy ze zdobieniami z cyrkonii, cekinów itd. Im mniejsza torebeczka, tym bardziej będzie ona konweniowała do całej sytuacji.

Zupełnie inne kryteria wyboru trzeba przyjąć, kiedy nabywamy torebkę na co dzień. Jej rozmiary będą znacznie większe, chociaż to zależy od naszego zajęcia. Na pewno większą torebkę kupi słuchaczka wyższej uczelni, która to nosi ze sobą książki oraz notatki, a mniejszą szykowna bizneswoman, która prócz torebki ma z sobą na ogół aktówki damskie. Każda kobieta doskonale wie, jakie rzeczy powinna nosić ze sobą. Musi zatem dobierać torebeczki w taki sposób, aby wszystkie koniecznie jej na co dzień rzeczy pomieściły się do torby. Czasem pani nosi ze sobą jedynie portmonetkę, klucze i telefon, zaś niekiedy pół kosmetyczki, podręczniki jak też wiele innych przedmiotów.

torebka

Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalne jest to, że każda dama potrzebuje trochę innej torebki. Ważne jest, ażeby torebka była wygodna – ani nazbyt mała, ani zbytnio duża. Torba musi bowiem pełnić funkcje praktyczne. Musi mieć więc odpowiednią dla użytkowniczki liczbę komór.

Nowa strona, która posiada newsy na poniższy temat da Ci szansę, by poszerzyć wiedzę. To ważne, zatem idź dalej (http://www.suknie-slubne.warszawa.pl/litle-by-dominiss/) i znajdź dużo szczegółów.

Teraz starczy wyszukać dobry sklep z torebkami, i możemy wybrać coś dla siebie – pooglądaj.