Dodatki, które dodadzą mężczyźnie elegancji i klasy

Kimkolwiek jesteśmy, bywa, że otrzymujemy czasem zaproszenia na chrzciny, komunię czy wesele.
Wtedy wymagane są absolutnie ubrania wizytowe. W męskiej szafie najważniejszym elementem jest garnitur. Zawsze na czasie? Nie jakby się mogło wydawać czarny, lecz w kolorze granatu. To kolor, jaki odnajdzie się o każdej porze roku.

garnitur

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Koszule, niby tak mało znaczący element męskiej garderoby, mogą sprawić nie lada problem.

Interesujesz się tym zagadnieniem? Przeczytaj więc dalej modne oprawki damskie o tym punkcie w następnym wpisie, który dla Ciebie stworzyliśmy. Sądzimy, że Ci się spodoba.

Sklepy internetowe służą jednak pomocą – eleganckie koszule męskie (strona). O jakości koszuli mówi jakość włókien, szukajmy więc stuprocentowej bawełny. Czy jeśli temperatury latem sięgają 40 stopni i więcej możemy brać ślub w koszuli z krótkim rękawem? W żadnym wypadku. Spod marynarki zawsze musi wystawać mankiet koszuli. Niestety, wielu panów tak ”nosi się” w Polsce, jednak w świecie to nie funkcjonuje. Dobrze wygląda, jeżeli mężczyzna latem ma dobrą koszulę i podwinięte rękawy. To absolutnie wystarcza.

Niezbędnym dodatkiem do koszuli wizytowej jest krawat, który zwykle stanowi element demonstrujący osobowość mężczyzny. Jest dodatkiem nieprzemijającym nieuwzględniającym w zasadzie różne trendy i zmiany w świecie mody. Jak wynika z naszych obserwacji, nowy sezon niesie ze sobą zmiany lecz moda często do nas wraca. Warto dlatego pokusić się o kilka dobrych jakościowo krawatów, ponieważ będzie to inwestycja na wiele lat. Pamiętajmy: krawat musi być zawsze o ton ciemniejszy od koszuli.

garnitur

Autor: Zuerichs Strassen
Źródło: http://www.flickr.com

Kompletując oficjalny strój (przejdź na ten sklep ), czasami zapominamy o doborze właściwego paska do spodni. Najlepiej, by miał prostą, pozbawioną zdobień klamerkę. Obowiązkowo powinien mieć kolor taki sam, jak kolor butów, które mamy zamiar włożyć. W luźniejszym stylu, męskie paski skórzane mogą być plecione lub zamszowe. Te modele dobrze wyglądają w towarzystwie lnianych tkanin.

W modzie męskiej od lat królują buty ze szczególnie wydłużonymi czubkami (zainspirowane chyba wojną z Turkami). Weszły pod strzechy i ciężko je wygonić. Pora w końcu to zmienić i przeprosić klasyczne obuwie.

Wiele ludzi poszukuje interesujących informacji na ten temat wątek. Trafnym wyjściem będzie odwiedzić nasz serwis (https://sklep-wina.pl/pol_m_Oferta_Odmiany_Muscat-Ottonel-385.html). Rzeczywiście warto! Przekonasz się, że nie będziesz żałować!

Trampki do garnituryu? Stylizacja bardzo ekscentryczna acz tylko dla mężczyzn, którzy szczególnie „czują modę”. A można ich obecnie ujrzeć coraz częściej…