Dobrze dopasowana biżuteria

Upiększanie ciała od stuleci interesowało ludzi. Każdy kto chce modnie wyglądać powinien pamiętać, że modny wygląd umożliwia piękna biżuteria, jednak jak we wszystkim, w noszeniu jej także należy zachować ostrożność.

kolczyki

Autor: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór materiału, z którego będzie stworzona ozdoba, to nadzwyczaj indywidualna kwestia, jednakże bez względu na to z jakiego kruszcu będzie stworzona, powinna współgrać z osobowością właściciela.
Stosowna biżuteria (sprawdź to) to niezwykle znacząca część każdej stylizacji. Przy pomocy biżuterii możemy ożywić, bądź dopełnić każdą kreację.

Stworzyliśmy dla Ciebie nowe przyciągające wiadomości na ciekawiący Cię temat. Wejdź do nowego artykułu i czytaj raport (http://twojapesa.pl/oferta/dla-osob-prywatnych/zakupy-okazjonalne/).

Prawidłowo dobrany naszyjnik, czy kolczyki wyciągną atuty urody, a nawet zdołają zamaskować jej niektóre mankamenty.

Kolczyki wykonane ze srebra, nie zawsze posiadają srebrzysty odcień. Srebro może być jasne i oksydowane. Dzięki oksydzie i późniejszemu wygładzaniu srebrnej nawierzchni zdobywa się ciekawe efekty kolorystyczne.
Biżuteria z samego srebra byłaby zanadto miękka i niezbyt trwała, w związku z tym używa się dodatki w postaci rozmaitych metali, miedzi, cyny, niklu. Kolczyki wykonane ze srebra posiadają mnóstwo form, kształtów i wersji, są dopasowane do najróżniejszych nurtów ubierania. Należy pamiętać, że dekoracje winny pasować do cery, odcienia włosów i aktualnej stylizacji. Najważniejsze jest, żeby nie przesadzić z ilością biżuterii.
życie
Biżuteria ma w szczególności akcentować urodę a nie przytłaczać, bądź wyglądać nieestetycznie.

Dodatki jakie nosimy mają tworzyć łączną harmonię wyglądu i uwypuklać to, co w nas najwspanialsze, jednocześnie umiejętnie odwodząc uwagę od niedoskonałych fragmentów figury.