Dobrze dopasowana biżuteria

Upiększanie ciała od stuleci interesowało ludzi. Każdy kto chce modnie wyglądać powinien pamiętać, że modny wygląd umożliwia piękna biżuteria, jednak jak we wszystkim, w noszeniu jej także należy zachować ostrożność.

kolczyki

Autor: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór materiału, z którego będzie stworzona ozdoba, to nadzwyczaj indywidualna kwestia, jednakże bez względu na to z jakiego kruszcu będzie stworzona, powinna współgrać z osobowością właściciela.
Stosowna biżuteria (sprawdź to) to niezwykle znacząca część każdej stylizacji. Przy pomocy biżuterii możemy ożywić, bądź dopełnić każdą kreację. Prawidłowo dobrany naszyjnik, czy kolczyki wyciągną atuty urody, a nawet zdołają zamaskować jej niektóre mankamenty.
Kolczyki wykonane ze srebra, nie zawsze posiadają srebrzysty odcień. Srebro może być jasne i oksydowane. Dzięki oksydzie i późniejszemu wygładzaniu srebrnej nawierzchni zdobywa się ciekawe efekty kolorystyczne.
Biżuteria z samego srebra byłaby zanadto miękka i niezbyt trwała, w związku z tym używa się dodatki w postaci rozmaitych metali, miedzi, cyny, niklu. Kolczyki wykonane ze srebra posiadają mnóstwo form, kształtów i wersji, są dopasowane do najróżniejszych nurtów ubierania. Należy pamiętać, że dekoracje winny pasować do cery, odcienia włosów i aktualnej stylizacji. Najważniejsze jest, żeby nie przesadzić z ilością biżuterii.
życie
Biżuteria ma w szczególności akcentować urodę a nie przytłaczać, bądź wyglądać nieestetycznie.

Dodatki jakie nosimy mają tworzyć łączną harmonię wyglądu i uwypuklać to, co w nas najwspanialsze, jednocześnie umiejętnie odwodząc uwagę od niedoskonałych fragmentów figury.