Dobry styl w rozmiarze XXL

W modzie damskiej od kilkunastu miesięcy możesz zaobserwować rosnące zaciekawienie kwestią „plus size”. Otwarcie powiada się o tym w mediach, a prasa kolorowa entuzjastycznie pokazuje ponadwymiarowe kobiety i trzeba przyznać, że ubierają się one coraz to lepiej.

sklep - obrazeczek

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

W wypadku mężczyzn tenże moment jeszcze nie nadszedł i wątpię, ażeby tak się stało. Większość panów z brzuszkiem rozpatruje ciuchy jedynie jako szaro-bure fatałaszki, a nie jako element budowania wizerunku, który na dodatek może powodować mnóstwo radości. Wielu z nich sądzi, iż moda jak też dobry styl są dla chuderlaków, natomiast oni sami są dyskryminowani przez marki odzieżowe.

Te informacje wciągnęły Cię zupełnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej (https://bigotka.pl/sukienki-kopertowe) danych na pozostałych stronach – odnajdziesz je, klikając w odnośnik znajdujący się poniżej.

Co prawda w przypadku mnóstwa sieciówek faktycznie tak jest, aczkolwiek na szczęście świat mody nie kończy się na owych sklepach. Mężczyźni z brzuszkiem mniemają ponadto, że we wszystkim prezentują się źle oraz bez względu na to co włożą rezultat będzie ten sam. To nieprawda, jako że należycie dopasowane odzienie oraz dodatki potrafią zdziałać cuda.

złomowanie aut

Autor: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com
skejt

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość mężczyzn w Polsce nosi zbyt wielkie ubrania. To jeden z najogromniejszych przekroczeń modowych, zwłaszcza pośród osób „plus size”. Zdaje im się, iż obwisłe ciuchy zakryją niedoskonałości figury, acz jest wręcz przeciwnie. Obwisłe worki okrywające ciało przydają kilogramów i lat oraz prezentują się zwyczajnie mało estetycznie. Jeśli posiadasz ogromny brzuszek, pupę bądź klatkę piersiową, to nie skryjesz tego za ogromnymi ciuchami.

Bez zwlekania zerknij tutaj (https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Lancuszki-srebrne_Meskie-551.html) – to naprawdę gratka dla każdego zwolennika tematu, który w tym miejscu przestawiamy. Ta informacja z pewnością da ci do myślenia.

Kupując odzież dla puszystych panów poza Rozmiarem istotny będzie także odpowiedni dobór fasonów, proporcji a także detali.

W wielu sytuacjach są to detale, na które panowie nie zwracają zazwyczaj uwagi, aczkolwiek jak pisał Michał Anioł: „Nie powinno się bagatelizować drobnostek, jako że od nich zależy doskonałość”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*