Czy powinno się zagrać w sieci w takie 3 gry, jak: „Forge of empires”, „Kapi hospital” czy „Wiejskie życie”?

Żyjemy w trudnych i szybkich czasach. Życie jest mocno nerwowe, obowiązków jest coraz więcej. Warto zatroszczyć się więc o hobby po pracy. Solidną propozycją mogą być gry komputerowe.

Niektóre z nich nadają się również dla dzieci. Dzięki nim dzieci mogą zyskać nie tyko dobrą rozrywkę, lecz również zyskać wiedzę z określonych dziedzin. Bez wątpienia aspekt edukacyjny jest nad wyraz ważnym walorem każdej gry dla dzieci.

Gra

Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com

Niewątpliwie taką grą dla najmłodszych odbiorców, która zawiera także aspekt edukacyjny, jest „Wiejskie życie”. Szczególnie ta gra jest przydatna dla dzieci, które żyją w olbrzymich miastach.

Czy uzyskane w tym miejscu wiadomości uważasz za niebanalne? Jeżeli tak, to więcej zobaczysz w ofercie (http://www.karlhausmann.com/pl/kategoria-produktu/noze-kuchenne/), która również bez wątpienia będzie nęcąca.

Te dzieci nie mają kontaktu z przyrodą. Niekiedy nie mają pojęcia, jak wygląda kura czy krowa. Ciężko w to uwierzyć dorosłym, lecz praktycznie wśród dzieci z dużych miast może się to przydarzyć. Wspomniana gra ukaże świat, którego najmłodszy użytkownik nie zna. Pozna życie na wsi, lecz zarówno nauczy się, jak zarządzać fermą.

Następną grą sieciową, czyli nie wymagającą zapłaty, jest „Kapi hospital”. Klient wciela się w niej w doktora, który pracuje na w szpitalu. Przywożeni są pacjenci z

Postacie gry komputerowej

Autor: Paul J. Rush
Źródło: http://www.flickr.com

różnymi schorzeniami. Zadaniem doktora jest oczywiście ich wyleczenie na miejscu, a w razie konieczności pozostawienie na oddziale. Ta gra zarówno posiada aspekt edukacyjny dla młodszych użytkowników sieci, którym obcy jest świat medycyny.

Inną grą sieciową jest „Forge of empires” (zobacz to). Gra polega na konstruowaniu swojego imperium. Posiada przede wszystkim charakter ekonomiczny, gdyż w jej pierwszej fazie skupiamy się na budowie ogromnego miasta.

Następnie przyjdzie zarówno czas na podbój innych cywilizacji. Gra zaczyna się w epoce brązu i ukazuje rozrost cywilizacji przez kolejne epoki, takie jak średniowiecze czy epoka kolonialna. Konsument podejmuje decyzje o rozbudowie miasta i zbieraniu podatków. Z czasem można powołać własną armię i ruszyć na podbój. Władać oddziałami można samemu względnie zlecić je komputerowi. W grze można kupić wszystko za rzeczywiste pieniądze oraz można wskrzeszać poległe oddziały. Gry przeglądarkowe są dość dobrą rozrywką, która przecież nic nie kosztuje.