Czy męskie szelki nadają się do smokingu i jak nosić je na co dzień?

Aby podtrzymać męskie spodnie, wkłada się szelki. Jest to tego typu element garderoby, który ma regulowane paski przypinane przy pomocy żabek albo guzików. Na plecach paski są skrzyżowane oraz tworzą literę X lub Y.

Dzisiaj takie szelki można nabyć również w wersji eleganckiej jak i w mniejszym stopniu formalnej.
Takie szelki męskie mogą doskonale zastąpić typowy pasek do spodni. Jednak są one bardziej eleganckie niż pasek. Dzisiaj zwykle nosi się pasek, a szelki wkłada na szczególne okazje. Maklerzy giełdowi noszą szelki w miejscu pracy. Można by je nosić dziś w dwóch wersjach: formalnej oraz na co dzień. Do eleganckiego garnituru szelki powinny być doskonale dopasowane do koloru marynarki i spodni. Są one także koniecznym dodatkiem do smokingu, ponieważ podkreślają jego elegancki styl. Mogą być one wyprodukowane z żakardu, gumy czy skóry.

Podoba Ci ten tekst? To świetnie, sprawdź stronę (http://www.sitodruk-maszyny.com/maszyna/tunel-suszacy-drylight/) pod tym adresem. Przeczytasz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.

Na jakieś szczególne okazje, dobrze jest wybrać Szelki mające guziki. Dzięki nim tak marynarka jak i spodnie od garnituru, będą prezentować się niezwykle.

witryna sklepowa

Autor: Viktor & Rolf
Źródło: Viktor & Rolf
W wypadku codziennych stylizacji można sobie zezwolić na więcej luzu. Na co dzień należałoby łączyć przeróżne kolory. Jeśli decydujesz się na koszulę w kratę i czarne spodnie, dobrze jest wybrać do tego szelki w odcieniu kontrastowym przykładowo brązowym. Na co dzień należy unikać jednolitych kolorystycznych połączeń z tego powodu, że oryginalne dodatki nie będą widoczne i utracą swój czar.

Zawarte tu newsy zainteresowały Cię tak mocno, że chcesz czytać więcej? Zachęcamy więc do kolejnej witryny. Tam stworzyliśmy istotne omówienie.

Dzisiaj szelki zakłada się nie tylko do dżinsów, ale także łączy się je z koszulkami z bawełny i kamizelkami. Szelki na spotkanie z przyjaciółmi lub do firmy prawidłowo, aby były zapinane na żabki. Szelki zapinane na guziki można wykorzystywać również w stylizacjach na co dzień jak i formalnych.

Trzeba pamiętać, żeby guziki przyszyć od wewnętrznej strony spodni. Trzeba jednak powiedzieć, że są one bagatelizowane. Są idealnym wyjściem dla panów o kształtach okrągłych. Dzięki szelkom spodnie trzymają się na swym miejscu i nie zsuwają się z bioder.