Coraz bardziej ważna kwestia: bokserki czy slipy? Co wybierają mężczyźni, co bardziej preferują panie?

W ostatnich latach męska bielizna uległa znacznej zmianie. Dlaczego, pytasz? Otóż, rządzące od dawna slipy musiały zrobić nieco miejsca coraz popularniejszym bokserkom. W tym samym czasie, modne stały się także męskie szorty w wersji bieliźnianej. Niby więcmówimy tylko o bieliźnie, ale od czasu do czasu zagadnienie, co wybrać, to niemały dylemat. Ponadto, głosów za i przeciw, z jednej, jak i drugiej strony jest z pewnością dużo.

moda męska

Autor: Digel
Źródło: Digel
Liczy się w końcu wygoda noszenia. Większość mężczyzn ceni sobie wolność i komfort, jaką gwarantują bokserki, jednocześnie dla drugiej grupy taka cecha jest dość dużą niedogodnością. Tak więc, w tej drugiej grupie mężczyzn istnieje pełna zgoda, że slipy są konkretne i wygodne zarazem. Jakimś kompromisem jest w tym przypadku wybór elastycznych męskich szortów. Moim zdaniem warto kupić bokserki, a najważniejszą zaletą jest dbałość o zdrowie. Od określonego czasu wiadomo, iż przegrzewanie męskich stref intymnych jest niehigieniczne, ale także szkodliwe, bo może skutkować bezpłodnością lub zmniejszeniem płodności.

Główną sprawcą kłopotu są zbyt dopasowane slipy. W takiej sytuacji nie warto ryzykować, lepiej od razu zdecydować się na bokserki – http://jagna.pl/bielizna-meska-bokserki-c-30_56.html. Pomimo tego typu związanych ze zdrowiem czynników znaczna liczba mężczyzn wybiera nawyk.

męski styl

Autor: Calamara
Czyli, jeśli od zawsze nosiło się slipy, to dlaczego dokonywać. Z jednej strony siła nawyku, z drugiej komfort i poczucie, że wszystko jest w porządku. Jednakowoż, bokserki zdobywają coraz większą popularność. Dlaczego? Jak pokazują badania, to dzięki płci pięknej, ponieważ to one z większą częstotliwością niż sami panowie, wybierają męską bieliznę dla swoich partnerów. Jednocześnie, śledząc opinie kobiet na ten temat, można wywnioskować, iż faktycznie wolą bokserki. Dlaczego?

Bez wątpienia, bokserki są bardziej pociągające. Slipy z kolei kojarzą się im z czasów komuny, z bielizną dziadków, ojców, z mężczyzną, który nie dba o swój wygląd ( http://www.jagna.pl/bielizna-meska-slipy-c-30_57.html. Bokserki z kolei są bardziej nowoczesne, mężczyźni wydają się w nich bardziej męscy. Jednocześnie, to nie tylko wybór kobiet, gdyż wielu mężczyzn naprawdę z większą częstotliwością wybiera bokserki. I to nie tylko ze względu na zdrowie. Zwyczajnie wolą ten rodzaj bielizny.