Co wielbią panie? Co czyni im radość? Oto kilka pomysłów na udane prezenty.

Szacunek dla przepięknych rzeczy możemy z miejsca przypisać kobietom. Jest to znajomość powszechnie znana i niestety nie jesteśmy w stanie się tej wizji wyzbyć. Co jest dla nas najpiękniejsze oraz co nas zachwyca?Oczywiście nie da się w prosty sposób odpowiedzieć na to pytanie. Nie wlicza się ono do łatwych, bo każda kobieta jest inna. Jednak można wyróżnić części wliczające się do nie najrzadziej kupowanych.

Dodatki

Autor: Calvado.pl

Ogólnie znane jest, iż kobiety jak sroczki kochają błyskotki. Biżuteria jest kochankiem prawdziwej kobiety, ale i rockowej wariatki. Bez związku, czy są to kolczyki, czy łańcuszki, lubimy się nimi obwieszać. Sądzimy, iż zakreślają naszą urodę i wspaniale łączą się z danym strojem. Tworzą wspaniały podarek niezależnie od okazji.

Perfumy

Tak samo sytuacja ma się z perfumami. Są cudowne oraz niewyobrażalne i chyba tyle wystarczy.

Reszta

Cała reszta to na przykład ubrania. Chorobę nazywaną zakupoholizmem znamy prawdopodobnie wyłącznie u pań. Jednak dotyczy to nie tylko ubrań. Upragnionym produktem jest pościel satynowa (przykład pościeli). Sypialnia to przypuszczalnie ukochane lokum damy, gdzie może prezentować swoje halki i bieliznę. Wspaniale sprawdzi się na romantyczną noc z ukochanym facetem. Pościel bawełniana sprawdzi się podczas choroby, kiedy niekoniecznie chcemy, aby nas ktoś widział, a my czujemy się swojsko i komfortowo (ta pościel).

Zobacz również inne archiwum materiałów przedstawiających omawiany wątek – bez obaw – wejście za darmo, zatem kliknij ten link!

Znajdując się już przy temacie choroby… znosimy ją o niebo lepiej niż faceci. Mamy wtenczas okazję pospać, w tych nie najlepszych dniach, a w tych lepszych zanurzyć się w gazety, książki, czy obejrzeć nasz ulubiony film. Przy okazji możemy odszukać czas na domowe SPA.

Pościel z satyny biało-brązowa

Autor: Nowe Tekstylia
Źródło: http://www.nowetekstylia.pl

Przynajmniej wychodząc po chorobie na zewnątrz nie będziemy prezentować się jak upiór w operze. Niezawodnym elementem w chorobie jest koc elektryczny (na przykład ten). Dzięki niemu nie ma żadnej możliwości, by zabrakło nam tak bezcennego ciepełka. Zawsze dodatkowo możemy wzmocnić się malinową herbatą albo Earl Grey z sokiem malinowym. Świetnym dodatkiem na rozgrzanie kości jest imbir, nieoceniony składnik w kuchni. Nie zapomnijcie jeszcze solidnych skarpetek i wygodnych dresików, a wieczór albo nawet dni spędzone sam na sam z katarem i kaszlem nie będą takie straszne.