Co musi się znaleźć w szafie biznesmena?

Budowanie męskiej konfekcji biznesowej w ogóle nie musi być skomplikowane. Powinniśmy postawić na ubiory tylko dobrej jakości a także trzymać się paru reguł.
Stylowy a także klasyczny image możemy łatwo ożywić eleganckimi dodatkami, zaś od czasu do czasu gajer zastąpić dobrze skrojoną marynarką i ciemnymi jeansami.

srebro

Autor: Sanitec KOŁO
W biznesowej garderobie na początku z pewnością muszą znaleźć się 2 garnitury, popielaty jak też granatowy. To bezdyskusyjna klasyka, jaka nie przeminie. Jednakże gajer gajerowi nierówny. Spraw, ażeby twój był wizytówką. Dobierz krój, jaki będzie doskonale dopasowany do twojej sylwetki. Garnitury garnitury wrocław te powinny uszyte być z wełny należytej jakości. Subtelny połysk tkaniny przyda elegancji jak też spowoduje, że ubranie będzie wyglądało na droższe. Jeżeli potrzebujesz ożywić trochę wygląd, zrób to za pomocą dodatków na przykład krawata w interesującym Kolorze czy też poszetki. Na pewno przydać się mogą też skórzane paski do spodni.

Prócz gajerów warto zainwestować również w parę klasycznych koszul, w kolorze bieli a także błękitnym. Łącząc je z szarym czy też atramentowym kolorem, nie można popełnić błędu. Istotna jest również dobrą jakość i odpowiedni fason, który będzie dopasowany do sylwetki. Świetną alternatywą dla garnituru może być stylowa marynarka w sportowym stylu. Styliści sugerują, by na początek zacząć od klasycznego wzoru w odcieniach koloru niebieskiego.

Możemy także sobie pozwolić na jakiś wzór, np. delikatną kratkę. W żadnym wypadku nie powinna to być jednak marynarka od gajera. Marynarka (noor.pl/pl/page/7/kolekcja/7/Marynarka%20grafitowa%20w%20krat%C4%99) w sportowym stylu jest w inny sposób skrojona i zwykle jest trochę krótsza od tej garniturowej.