Co ma symbolizować powszechnie wykorzystywany przez jubilerów znak nieskonczoności?

Raczej każdy z nas spotkał się w przeszłości ze starożytnym znakiem pod nazwą Uroboros, który przedstawia węża zjadającego własny ogon. Symbol ten jest od XVII wieku używany również w matematyce w formie odwróconej w poziomie ósemki.

oferta

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Taki znak złotnicy chętnie stosują do wytwarzania biżuterii.

kobiety

Autor: Georgie Pauwels
Źródło: http://www.flickr.com
Oznacza on nieskończoność i cykliczność natury, ideę odrodzenia, doskonałość, harmonię, równowagę energii, cykliczność przemian i dostatek. Jest nie tylko bardzo stylowy, ale także bez wątpienia piękny. Dlatego też jubilerzy tak chętnie po niego sięgają. Jest używany w wypadku łańcuszków czy pierścionków. materiałem do jego produkcji jest zazwyczaj srebro albo złoto.

Ciekawią Cię gadżety? Zatem bądź na czasie (http://fabrykaoptyka.pl/produkty/dla-mezczyzn/okulary-korekcyjne-meskie/)! Z tego powodu musisz przeglądnąć nowy wpis na frapujący temat, żeby dojść do bardziej dokładnych informacji.

Przedmioty z tego typu symbolem mogą dać sobie np. koleżanki albo młode pary – oni wyjątkowo potrzebują obfitości oraz szczęścia.

Dla przykładu jeśli chcesz, żeby Twoja narzeczona pamiętała, że ją bardzo kochasz, mógłbyś dać jej taką, np. bransoletę. Z tego też powodu jeżeli interesuje Cię symbol nieskończoności biżuteria z tego typu motywem jest dostępna u każdego dobrego jubilera. A kto powiedział, że nie możesz zamówić biżuterii z dodatkowym imieniem Twojej wybranki? Napis może być wygrawerowany lub stanowić oddzielny detal. Osoby w większym stopniu wymagające mogłyby także kupić wyrób udekorowany drogimi kamieniami. A przecież diamenty także są wieczne.

Odmiany wyprodukowane dla płci męskiej są za to grubsze. Przykładowo modne są bransolety dla mężczyzn, które mają symbol nieskonczoności wykonany ze złota o próbie 333 i sprzedawane w cenie około 100 złotych.