Co jest dobrym rozwiązaniem na prezent dla męża czy też brata?

Istnieje opinia, że każdy elegancki mężczyzna musi posiadać szlafrok. Jest to niejako wieczorowa odmiana płaszcza, który ukrywa wybrane części ciała oraz może mówić o charakterze właściciela.

Materiałem, z którego jest stworzony tego typu szlafrok męski mogłaby być bawełna albo np. jedwab. Oczywiście najbardziej popularne są szlafroki wykonane z bawełny, gdyż jest ona dosyć niedroga, ale również jest niezwykle miękka. Szlafroki męskie są zachowane raczej w ciemniejszej kolorystyce, co mogłoby dobrze komponować się z ciemnymi włosami właściciela. Mężczyźni, którzy mają trochę jaśniejsze włosy, będą najlepiej prezentować się również w szlafrokach o jasnych barwach. Dla przykładu do szatyna pasuje kolor błękitny, a do blondyna czerwony. Jednak takie szczegóły to raczej kwestia gustu danego mężczyzny. Część produktów ma wygodne kieszenie, do których można włożyć np. grzebień albo chusteczki. Ponadto niektóre modele szlafroków mają także kaptur.
Bielizna damska Marion oraz Camille

Autor: Marie Jo
Źródło: Marie Jo
Co poniektóre modele posiadają również szalowy kołnierz, a ich krój jest uniwersalny.

Zaabsorbował Cię omawiany materiał? Jeżeli tak, to wejdź na ten link – to niezwykle ważna strona (https://cudmoda.pl/kategoria/kobieta/swetry-oversize-damskie), która też okaże się dla Ciebie wartościowa.

Inaczej mówiąc istnieją takie szlafroki, jakie dobrze wyglądają tak na panu, jak i na kobiecie. Zastosowana do ich uszycia bawełna ma o wiele bardziej znaczącą chłonność. Tego typu produkty mogą być wręcz substytutem ręczników. Posiadają one gramaturę ok. 300 g/m2 co powoduje, że materiał taki jest niezwykle puszysty i leciutki. Są szczególnie wygodne po porannej kąpieli, gdy to właściciel chce prędko coś na siebie ubrać.

Warto także mieć w pamięci, że taki męski szlafrok to znakomity pomysł na upominek dla ojca czy też syna. Nieważne który odcień dobierzesz, na pewno ucieszy on niezwykle obdarowanego.