Buty erotyczne – a więc, seksowne buciki na każdziutką okazję

Jesteś kobietką i uwielbiasz czuć się seksownie? Przeciwko pozorom obuwie erotyczne to nie jedynie „buciki do łóżka przeznaczone dla fetyszystów czy zboczeńców”. Buty typu erotycznego mają możliwość być noszone na co dzień lub na nieczęstych okazjach sprawiając, że poczujemy się piękne oraz pożądane!
Buty od zawsze były konikiem kobiet.

mężczyzna

Autor: Adam charette
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre spośród nich potrafią posiadać kilka par do jednej sukienki, tylko dlatego, że mogą pasować – innego rodzaju, jeżeli im się spodoba bucik, umieją nawet i kupić go o dwa Rozmiary za malutkie, byle jedynie je mieć. Wydawać by się miało możliwość, iż to tylko swego typu „pożądanie”, jednakże dla wielu kobiet buciki bywają uosobieniem ich duszy, z tego powodu skupiają się na nich, aby móc siebie uzewnętrznić. Nasz dzisiejszy temacik, a więc: obuwie erotyczne, to temacik wydawać by się mogło kontrowersyjny, jednak zakupuje je sporo kobiet, a niektóre nawet i nie wiedzą, że zakupiły tego typu but. Podstawowym – nazwijmy go „przedstawicielem”, butów natury erotycznej bywają wysokie szpilki, a także kozaczki na szpilce, które to nawet ubóstwia wiele kobietek, czując się w nich bardzo seksownie. Warto zaznaczyć, że sporo modeli butów natury erotycznej, ma w posiadaniu tak zwane „szklane obcasy”, lub dobrze znane wielu ludziom futerka, które sporo kobietom w zasadzie nie odpowiadają, lecz do tej pory duży procent z nich je wręcz uwielbia.

Poza kozakami i szpileczkami do butów erotycznych podliczamy także inne typy bucików, takie jak choćby klapki (na przykład z wspomnianym futerkiem), buty na platformach, czy dobrze poznane sandały, które to występują na ogromnej szpileczce.