Brafittera radzi – jak wybrać właściwy biustonosz

Wiecie może jaki jest najczęstszy problem w kobiecym świecie? Pewnie niektórzy zaczną się śmiać gdy zobaczą odpowiedź. Mianowicie jednym z częściej spotykanych problemów jest wybór właściwego stanika.

biodra
biustonosze usztywniane

Autor: Deb Nystrom
Źródło: http://www.flickr.com
Tak, dobrze słyszycie – chodzi o odpowiedni stanik – z dokonanie tego to prawdziwa sztuka.

Obecnie istnieją kobiety, które zajmują się pomaganiem dziewczynom przy wyborze dobrego biustonosza – tak zwane brafitterki, które wskażą nam na co winniśmy zwrócić uwagę przymierzając biustonosz – sprawdź – – tu Właśnie, trafne pytanie – na co dokładnie powinno się zwrócić uwagę? Masz krągłe piersi? Cóż, jesteś prawdziwą szczęściarą, w tej sytuacji właściwy będzie stanik balkonetka bądź plunge, jeżeli twoje piersi są naprawdę duże zdecyduj się na zakup biustonosza z usztywnieniem – takie biustonosze usztywniane właściwie podtrzymają twoje piersi, tak aby wyglądał dobrze. Takie staniki są wyposażone w mieseczki uszyte w całości z materiału usztywniającego – co powoduje, że dobrze uniosą nasze sporych rozmiarów piersi. Niech słowo sztywny nas nie przerazi, biustonosze te są bowiem niezwykle wygodne, ponieważ są wypełnione mięciutką gąbką, która nie podrażni naszych piersi. Jeżeli masz drobne piersi, właściwy okaże się stanik z miseczkami trójkątnymi – takie biustonosze są obecnie szalenie popularne – produkowane są głównie przez marki sprzedające je sieci – na pewno wiele kobiet szukało ich wpisując sklep z bielizną online – jest ich tam mnóstwo, a wzrocy aż olśniewają – górują biustonosze wykonane z kuszącej koronki, które na pewno znajdą wielu fanów – .

Jeżeli twoje piersi straciły swą jędrność, możesz zdecydować się na pełny biustonosz, który uniesie twój biust i ukaże twe atuty.
Typów staników jest pełno, jednakże pamiętajmy, aby przy ich wyborze decydować się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością.