Biała koszula jako najważniejsza i oczywista pozycja w męskiej szafie

Tak jak w damskiej garderobie nie może zabraknąć paru obowiązkowych ubrań, tak samo męska garderoba nie może obejść się bez kilku kluczowych rzeczy.

Najważniejsza i zapewne niezwykle zrozumiała pozycja, czyli biała koszula. Zawsze modna, zawsze potrzebna.
Krój koszuli to ważna sprawa. Za wąska uwydatni brzuch, który wolimy jednak skrywać, z kolei za obszerna będzie wyglądać niechlujnie. Z reguły wybieranym rozwiązaniem są aktualnie koszule taliowane, natomiast jest to oferta tylko dla szczupłych facetów. Ten niezwykle elegancki krój niestety nie przebacza nadprogramowych kilogramów. Bez względu na rodzaj figury, szerokim łukiem omijajmy koszule swobodne.
Nogi dwóch kobiet

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
biustonosze

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Są stroje, jakie po jednym sezonie wychodzą z mody. Z pewnością nie zaliczają się do nich jednak porządnie skrojone, białe koszule męskie. Jeżeli nie chcemy zalewać się potem przy najmniejszym stresie, wybierzmy koszulę z właściwej jakości bawełny. Surowiec ten bardzo dobrze układa się na ciele, a dodatkowo względnie łatwo go rozprasować. Na specjalną okazję możemy z kolei założyć efektowną, jednak całkiem drogą koszulę z jedwabiu.

W koszuli istotny jest kształt kołnierzyka. Najpopularniejszy jest krój prosty.

Czy chcesz może poddać tę sprawę późniejszej analizie? Jeśli tak, to zweryfikuj tekst (https://noor.pl/), który publikuje podobne tematy.

Taką koszulę włożymy na każdą okazję, do krawata, czy do dżinsów. Nieco bardziej wytworny jest z kolei krój włoski. Rogi owego kołnierzyka są skierowane na zewnątrz. Najmniej poważny jest zaś kołnierzyk zapinany.

Koszule męskie owego rodzaju bardzo dobrze nadają się do pracy. Przy kupowaniu koszuli trzeba zwrócić uwagę na odpowiednią długość rękawa, krój natomiast jest zależny od rodzaju figury.